خانه / دانشگاه آزاد / رشته روانشناسی بدون کنکور بهمن ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور بهمن ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور بهمن ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور بهمن ۹۷ رشته های دانشگاهی انواع مختلفی دارد و هر شخص با توجه به علایق شخصی و مدرک های قبلی خود می تواند در رشته خود ادامه تحصیل دهد.
رشته روانشناسی هم مانند بقیه رشته ها است که می توان در آن تحصیل کرد و مدرک دریافت کرده و مشغول به تحصیل شد بنابراین اگر شخص بخواهد وارد عرصه روانشناسی شود باید تحصیلات خود را تکمیل کند برای همین منظور ابتدا باید وارد دانشگاه و دانشکده روانشناسی شود.
روانشناسی خود دارای چندین شاخه است مانند روانشناسی مشاوره ، روانشناسی بالینی ، روانشناسی خانواده و غیره پس فردی که تمایل به تحصیل در این رشته را دارد باید یکی از شاخه ها را دنبال کند تا به هدف نهایی خود که همان روانشناس است برسد.
رشته روانشناسی بدون کنکور بهمن ۹۷ را می توانید از سایت جویا شوید و از ثبت نام آن آگاهی پیدا کنید تا بتوانید در مدت زمان تعیین شده ثبت نام خود را قطعی کرده و وارد دانشگاه دلخواه خود شوید.

اگر احساس می کنید برای ثبت نام و ورود به دانشگاه دچار تردید هستید می توانید در این زمینه با مشاوره ی تحصیلی صحبت کنید و مشکل خود را با او در میان بگذارید قطعا مشاور می تواند کمک بزرگی به شما کند و راهنمایی های درستی جلوی راه شما قرار دهد.
رشته روان شناسی از آن دسته رشته هاست که باید هم علاقه داشته باشید و هم صبر و حوصله زیرا هر شاخه ای از آن نیازمند صبر است و در آینده با افراد مختلفی سر و کار خواهید داشت.

شاخه های روانشناسی در دانشگاه ازاد ۹۷

همانطور که اشاره کردیم روانشناسی دارای شاخه های مختلفی است و شما با توجه به تحقیقات لازم در خصوص همه شاخه ها می توانید شاخه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به تحصیل بپردازید شما با گذراندن ترم ها مورد نیاز مدرک معتبری دریافت می کنید که با آن می توانید مشغول به کار شوید.
هر ساله در ترم های مهر و بهمن دانشگاه اقدام به جذب و پذیرش دانشجو می کنند و با توجه به معدل کل دانشجو پذیرش در دانشگاه انجام می شود بنابراین شما برای ثبت نام باید چند روز قبل جستجوی خود را برای خبر های دانشگاه انجام دهید و پیگیر اخبار های دانشگاه باشید تا به محض پذیرش بتوانید ثبت نام خود را انجام دهید.
برای ثبت نام باید مراحل مختلفی را طی کنید به طور مثال باید مشخصات خود را در سایت وارد کنید عکس سه در چهار پرسنلی که مربوط به سال جاری باشد بارگذاری شود زیرا عکس و کد ملی نشان هویت شماست.
بعد از ثبت نام دانشگاه به شما کارت دانشجویی که ذارای شماره دانشجویی است می دهد تا مشخص شود که شما دانشجوی آن دانشگاه و در حال تحصیل هستید.
سعی کنید هنگام ثیت نام اطلاعات خود را دقیق و صحیح وارد کنید که دچار مشکل نشوید و به راحتی دانشگاه شما را بپذیرد و بتوانید تحصیلات خود را آغاز کنید و دوران دانشجویی خود را پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹