خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور تهران : اگر قصد ادامه تحصیل کردید و رشته روانشناسی را برای خود انتخاب کرده اید، ادامه مطالب را بخوانید تا شما را با این رشته آشنا تر کنیم. روانشناسی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا بسیار پر طرفدار است و خیلی از افراد خواهان تحصیل در آن هستند.

روانشناسی

زیر شاخه ها و تنوع رشته های تخصصی روانشناسی و همین طور بازار کار فعال و خوبی که این رشته دانشگاهی دارا است باعث جذب متقاضیان زیاد به خود شده است. چند نمونه از زیر شاخه های رشته روانشناسی روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و همین طور انواع مشاوره ها اعم از مشاوره تحصیلی، کودک و خانواده نیز از زیر مجموعه های روانشناسی است. در مدرسه می توانید از طریق رشته انسانی و هم  رشته تجربی به رشته روانشناسی در دانشگاه برسید. دانشگاه ها از نظر نوع ورودی به دو نوع تقسیم می شوند. دانشگاه هایی که بر اساس کنکور دانشجو می گیرند مانند دانشگاه های سراسری و دولتی و دانشگاه هایی که آزمون ورودی مانند کنکور را ندارند، که با آن در ادامه آشنا نی شوید.

دانشگاه هایی که رشته روانشناسی را دارا هستند

اگر در آزمون کنکور شرکت نکرده اید و یا قصد شرکت در آن را ندارید، پس باید در دانشگاه های بدون کنکور ادامه تحصیلات خود را به پایان برسانید. همان طور که می دانید تعداد دانشگاه هایی که بدون ورودی دانشجو می پذیرند، روز به روز افزایش می یابد و کار را برای افرادی که به دنبال خلاصی از کنکور هستند را راحت تر می کنند. از دانشگاه هایی که بدون آزمون، ورودی می گیرند می توان به دانشگاه های آزاد، دانشگاه های پیام نور و علمی و کاربردی اشاره کرد. این دانشگاه ها بیش تر رشته هایی که با کنکور نیز قبولی می گیرند را دارا هستند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹