خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران : روانشناسی یکی از رشته هایی است که بسیار موفق عمل می کند. این رشته همیشه دارای متقاضیان زیاد و مختص به خود است. یکی از دلایل این که رشته روانشناسی متقاضیان زیادی دارد زیر شاخه های زیاد و تنوعی است که دارا می باشد و همین طور نیاز روز افزون مردم به مراجعه به روانشناس است. برای این که در رشته روانشناسی بتوانید تحصیل کنید راه های متفاوتی وجود دارد. اگر شما از آن دسته از افراد هستید که از دادن آزمون های مهم ترس دارید و یا این که آن را خوب انجام نمی دهید، می توانید این رشته خوب را در دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می گیرند پیگیری کنید.

دانشگاه های بدون کنکور

یکی از بزرگ ترین مزیت هایی که این دانشگاه های بدون کنکور دارند، این است که بدون دردسر و یا بدون دادن آزمونی می توانید وارد دانشگاه شوید و ازدست دادن کنکور خلاص شوید. هر روز به طرفداران این دانشگاه های بدون کنکور افزوده می شود و روز به روز جای بیش تری در بین مردم پیدا می کند. این دانشگاه ها معمولا در همه ی رشته ها متقاضی می پذیرند بنابراین جای نگرانی برای برای نداشتن رشته مورد نظر شما نیست و شما همین طور می توانید در همین دانشگاه های بدون کنکور تا مقطع دکترا تحصیلات خود را ادامه دهید.

دانشگاه های آزاد

دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می گیرند به چند نوع دانشگاه و یا چند زیر شاخه تشکیل می شوند. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه آزاد اسلامی است که امکان تحصیل را به راحتی برای شما فراهم می کنند. شما در دانشگاه های آزاد با پرداخت هزینه ترم های دانشگاهی و مراجعه به کلاس های های حضوری می توانید در رشته دانشگاهی دلخواهتان تحصیل کنید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹