خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه شیراز :

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزادرشته روانشناسی دانشگاه پیام نوررشته روانشناسی بدون کنکور تهرانرشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

در رشته ی روان شناسی بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش به این صورت است که دانشجویانی که داراری مدرک دیپلم بوده و متقاضی شرکت در دوره کارشناسی هستند باید نمرات دروسی همچون ادبیات و عربی و زبان فارسی که دروس حفظی هستند بالا بوده باشد تا اولویت پذیرش دانشگاه ها ابتدا با ان ها باشد. دانشجوی متقاضی نیز می تواند با اطلاعات جامع و دقیق در خصوص دانشگاه ها رشته ی مورد نظر و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب نماید.

دروس مربوطه در گرایش های مختلف رشته روانشناسی

دروس مربوطه شامل روان شناسی عمومی، آمار توصیفی، فیزیولوژی عمومی، کلیات فلسفه، مبانی جامعه شناسی و… می باشد. این دروس بیش تر حفظی بوده و نیازمند یک حافظه ی خوب برای نگه داشتن مطالب می باشد. اگر شما فکر می کنید که توانایی حفظ مطالب دشوار وطولانی را ندارید از تحصیل در این رشته خودداری فرمایید تا در آیده دچار مشکل نشوید. به این موضوع نیز توجه داشته باشید که تنها علاقه ی بدون اطلاعات کافی در خصوص رشته ها اصلا در زمینه ی انتخاب رشته مورد استفاده نیز و شما باید بدانید که علاوه بر علاقه روحیات و استعداد های خاص و مربوط به آن رشته را هم دارید و بعد آن رشته را انتخاب فرمایید.

تعداد واحد ها در گرایش های مختلف رشته ی روان شناسی

تعداد کل واحد های رشته ی روان شناسی در دروره ی کارشناسی ۱۴۴ واحد می باشد که شامل ۲۳ واحد دروس عمومی، ۷۱ واحد فقط دروس پایه و اصلی شاخه های عمومی استثنایی، ۹۸ واحد دروس پایه و اصلی گرایش بالینی، ۴۰ واحد دروس اختصاصی شاخه های عمومی، ۱۳ واحد دروس اختصاص گرایش بالینی، ۱۰ واحد هم دروس انتخابی برای شاخص ها و گرایش ها می باشد.مجموع دروس هر گرایش نیز هر یک از شاخه های عمومی و استثنایی و همچنین گرایش بالینی ۱۴۴ واحد می باشد.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹