خانه / مقالات / رشته روانشناسی بدون کنکور در تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور در تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور در تهران

رشته روانشناسی بدون کنکور در تهران : یکی از رشته های دانشگاهی که برای خود متقاضیان زیادی را دارد، رشته روانشناسی است. این رشته در سراسر دنیا دارای طرفداران زیاد است و هر روز نیز به آن اضافه می شود. زیر شاخه گستره و زیاد روانشناسی یکی از عوامل جذب متقاضی است البته گرایش های زیاد دیگری نیز به زیر شاخه های آن در حال اضافه شدن است و تا به حال حدود ۵۰ زیر شاخه برای آن معرفی شده است.

هر روز به پیچیدگی انسان ها افزوده می شود که باعث بروز بحران هایی می شود که به دست روانشاسان حل می شود، این هم یکی از دلایلی است که نیاز جامعه را به روانشناسان را به خوبی  نشان می دهد. برای این که بیش تر با این رشته آشنا شوید ادامه را دنبال کنید.

روانشناسی و گرایش های آن

انواع رشته های مشاوره مانند مشاوره خانواده، مشاوره کودک و مشاوره تحصیلی از زیر شاخه های روانشناسی هستند و همین طور بسیاری از زیر شاخه های آن که با زیست شناسی و جامعه شناسی در ارتباط هستند. گرایش های گسترده ای که این رشته با خود دارد باعث ترغیب خیلی از افراد به تحصیل در آن است. رشته روانشناسی را در بیش تر و تقریبا در همه ی دانشگاه های کشور ایران می توانید پیدا کنید. اگر نمی خواهید کنکور بدهید، دانشگاه های بدون کنکور بهترین انتخاب هستند.

دانشگاه های بدون کنکور

دانشگاه هایی که بدون آزمون ورودی دانشجو می گیرند، تعداد زیادی دارند و آن ها هم طرفداران زیادی دارند. دانشگاه های پیام نور، بعضی از رشته های دانشگاه های آزاد و همین طور دانشگاه های علمی و کاربردی که از معروف ترین دانشگاه های بدون کنکور هستند. رشته روانشناسی و بسیاری از گرایش های آن را در این دانشگاه ها می توانید پیدا می کنید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹