خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور در رشت

رشته روانشناسی بدون کنکور در رشت

رشته روانشناسی بدون کنکور در رشت

رشته روانشناسی بدون کنکور در رشت : در رشته ی روانشناسی بدون کنکور می توان با تحقیق در مورد دانشگاه های مربوطه که رشته روانشناسی را دارند و مربوط به دوره های مختلف هست اقدام به انتخاب رشته نمود. دانشجوی مربوطه باید بتواند به خوبی وبه طور قطع تصمیم خود را در مورد رشته و دانشگاه خود بگیرد. همچنین او می تواند از کمک های یک مشاور تحصیلی متخصص و مجرب استفاده نماید. همان طور که واضح است کار انتخاب رشته بسیار حساس می باشد و آینده دانشجو را درگیر خود می کند پس بایدانتخاب رشته به درستی انجام بگیرد.

مطالب مربوط در خصوص رشته ی روانشناسی

یکی از رایج ترین تعریفی که برای رشته ی روانشناسی می توان به کار برد این است که روانشناسی را علم مطالعه ی رفتار و فرایند های ذهن موجود زنده به خصوص انسان بر اساس روش علمی می دانند. در حقیقت این رشته به مباحث رفتار و فرایند های روانی از جمله احساس، ادراک، شخصیت و… می پردازد. از جمله مهارت هایی که سبب موفقیت دانشجویان محصل این رشته می شود می توانیم به انعطاف پذیری، مهارت های تصمیم گیری و حل مساله، علاقه به انسان ها و کمک به آن ها در حل مشکلاتشان و… اشاره کرد. هدف از این رشته تربیت افرادی است که مفاهیم و اصول در این علم را فرا بگیرند و در گرایش مربوط به کار ببرند.

اطلاعاتی برای دانشجویان متقاضی این رشته

اگر قصد تحصیل در این رشته را دارید لازم است بدانید که رشته ی روانشانسی در مقطع کارشناسی سه گرایش دارد : روانشناسی بالینی، روانشناسی عمومی و روان سنجی. تعداد کل واحد های این رشتع ۱۴۴ تا می باشد که ۲۳ واحد مربوط به دروس عمومی،۷۱ واحد برای دروس پایه، ۴۰ واحد اختصاصی و ۱۰واحد مربوط به دروس انتخابی برای گرایش این رشته می باشد.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹