خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی

رشته روانشناسی بدون کنکور علمی کاربردی :

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوراه با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

اگرشما علاقه مند به ادامه تحصیل در رشته ی روانشناسی می باشید می توانید با مراجعه به سایت مربوطه و دریافت اطلاعات مربوطه نسبت به انتخاب رشته ی خود در دانشگاه هایی که که در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش صورت می گیرد، اقدام نمایید. در دانشگاه های علمی کاربردی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و مدرک معتبری نسبت به دانشگاه های دیگر ندارد اما اگر علاقه مند هستید به تحصیل در ان دانشگاه نسبت به ثبت نام خود اقدام فرمایید.

اگر ارزش مدرک مورد نظر برای شما بسیار مهم است و وقت کافی نیز دارید یک سال پشت کنکور بمانید و در آزمون سراسری شرکت نموده تا در دانشگاه های بهتری در همان رشته بدون پرداخت هزینه ی تحصیلی به ادامه ی تحصیل خود بپردازید تا مدرک اخذ شده ی شما نیز اعتبار بالایی داشته باشد.

ویژگی ها و خصوصیات رشته ی روانشناسی و یک روانشناس

رشته ی روان شناسی تنها به این موضوع که درمان انسان ها از نظر روانی است نمی پردازد. امروزه نیاز به یک روانشناس در جامعه ی ما به گونه است که هر در هر خانواده ای یکی از اعضای خانواده  حداقل یک بار را پیش یک مشاور در زمینه های مختلف چه تحصیلی چه کودک چه خانواده و چه…را مراجعه کرده است. روانشناس یا یک مشاور بیش تر به موضوعات حل مشکلات و راهنمایی و مشورت می پردازد و درمان های لازم برای یک بیمار روانی به عهده ی یک روان پزشک می باشد چرا که او دوره ها پزشکی را نیز می گذراند و تخصص او در همین زمینه است. در کل روانشناسی رشته ی خوبی است به شرطی که فردی که در این راه قدم می گذارد علاقه ی بسیاری در این رشته داشته باشد و در وسط راه خسته نشود و ول نکند.

پذیرش دانشگاه ها در دوره های مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری

در دانشگاههای علمی کاربردی تا حدودی مدرک اخذ شده کاردانی می باشد و معمولا بسیار کم پیش می آید که کارشناسی رشته ی خوبی را داشته باشد. در بقیه ی دانشگاه ها  پذیرش در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد به طور گسترده در تمام رشته ها انجام می گیرد. در زمینه ی دکترا یا بورسیه ی تحصیلی صورت می گیرد و یا در همین جا در دانشگاه های تاپ  و دارای رنکینگ جهانی پذیرش ها انجام می شود. در دکترا شرایط ویژه ای حاکم است و کسی که دکترا بخواهد بگیرد باید به طور کامل به این شرایط نیز واقف باشد.  در هر حال آن چه که مهم است علاقه ی شما است و این علاقه باعث می شود که هم به ادامه تحصیل بپردازید و هم در شغل مربوطه ی خود موفق عمل نمایید و پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی نمایید.

دروس دانشگاهی رشته ی روانشناسی

دروس تخصصی دانشگاهی رشته ی روانشناسی مربوط به روان شناختی انسان ها و اصول ان ها بیش تر مربوط می شود و این دروس حفظی می باشند. اگر شما احساس می کنید که نمی توانید حجم بالایی از مطالب را حفظ نموده و ممکن است در تحمل بالایی نداشته باشید و موفق عمل نکنید این رشته را کنار بگذارید و با توجه به استعداد هایتان رشته ی دیگری را انتخاب نمایید. این جمله جنبه ی توهین ندارد بلکه تنها یک پیشنهاد است برای کسانی که بخواهد موفق تر عمل کنند. این رشته مانند سایر رشته ها رشته ی بسیار مهم و پر اهمیتی می باشئد و اگر فردی بی سواد این مدرک در این رشته را اخذ کند و بعد شروع به کار نماید هم به خود و هم به مراجع خود آسیب می رساند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹