خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور قم

رشته روانشناسی بدون کنکور قم

رشته روانشناسی بدون کنکور قم

رشته روانشناسی بدون کنکور قم :

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوراه با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

در تمام رشته ها یا نود درصد آن ها معمولا پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در موسسات عالی در سر تا سر کشور انجام می پذیرد. پس از پذیرش در دانشگاه ها صرفا بر حسب سوابق تحصیلی، شما می توانید در رشته ی مورد علاقه ی خود یعنی روانشناسی اقدام به تحصیل نمایید. اگر برای شما این مود پر اهمیت است که مدرک اخذ شده ی شما از چه دانشگاهی است ضمن دریافت اطلاعات دقیق از منابع مربوطه نیز می توانید به مدت یک سال پشت کنکور بمانید و در آخر در دانشگاه مورد نظر خود در رشته ی مورد علاقه ی خود با کنکور قبول را کسب نمایید و اقدام به ثبت نام خود در آن رشته و دانشگاه کنید.

در طول دوره ی کارشناسی خیلی اهمیت خاصی ندارد که در چه دانشگاهی تحصیل نموده اید. بیش ترین اهمیت در آن زمینه است که چقدر به رشته ای که خوانده اید علاقه مندید و یا چقدر سوادتان در این زمینه بالاست. هر چه زمان بیش تر می گذرد نیاز جامعه به یک انسان مجرب تر و فنی تر نسبت به یک انسانی که تنها یک مدرک در یک رشته ی به درد نخور را دارد بیش تر می شود. پس بهتر است در این دوره و زمانه به جای تحصیلات به درد نخور دنبال یک فن یا حرفه بروید خصوصا آقایان که به دنبال درآمد و تشکیل خانواده هستند و این موضوع برایشان پر اهمیت و حیاتی است.

در رشته ی روانشناسی در چه زمینه هایی باید توانایی های لازم را داشته باشید.

در این رشتهدروسی در زمینه ها زیست شناسی و روان شناختی و یا حتی کمی از زمینه های دروس شیمی بسیار پر اهمیت است و بایستی پایه ی علوم زیستی یک دانشجوی متقاضی قوی باشد تا بتواند در این رشته موفقیت لازم را داشته و هر روزه علاقه ی او نسبت به این رشته بیش تر شود. از سوی دیگر دروس آمار، ریاضی و زبان انگلیسی نیز در این رشته اهمیت بالایی دارد. از طرفی یک دانشجوی متقاضی رشته ی روانشناسی باید نسبت به شرایط زمانه ی  جامعه ی خود دید عمیقی داشته باشد و اطلاعاتی را در مورد مشکلات مشترکب یش تر افراد کسب نماید.

موقعیت های شغلی یک مشاور و یا یک روانشناس

معمولا به علت این که دغدغه های خانواده ها روز به روز بیش تر می شود و هدف اصلی هر خانواده ای مراقبت از فرزندان است که این مقوله به یاری شاخه های روانشناسی رشد و روانشناسی تربیتی امکان پذیر است. همچنین در زمینه های خانوادگی نیز مشکلات افراد بیش تر شده و نیاز به یکمشاورخانوادهی خوب نیز در این جامعه رو به رشد است. در زمینه ی ازدواج نیز چون ازدواج امر بسیار مهمی است و پای یک عمر در میان است نیز نیاز به یک مشاوره ی خوب برای ازدواج درست بسیار است. در هر صورت در تمام زمینه ها یک مشاور خوب و آگاه برای یک مشورت درست نیاز است و یک مشاور موقعیت شغلی خوبی را خواهد داشت.

برای ثبت نام در رشته ی روانشناسی در دانشگاه مورد نظر چه کار هایی را باید انجام داد؟

در دوره ی ثبتت نامنیز پس از اعلام نتایج رشته ی بدون کنکور می توانید با مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر خود و دریافت اطلاعات لازمه در مورد شهریه دانشگاه و شرایط ان و همچنین مهلت ثبت می توانید برای ثبت نام خود اقدام نمایید. در هنگام ثبت نام های حضوری و غیر حضوری دقت لازم را به کار ببرید و مدارک خود را نیز تکمیل نموده و بعد به دانشگاه مراجعه کنید تا دچار مشکل و مسئله ای در هنگام ثبت نام خود نشوید.

 

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹