خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور پیام نور

رشته روانشناسی بدون کنکور پیام نور

رشته روانشناسی بدون کنکور پیام نور

رشته روانشناسی بدون کنکور پیام نور : اگر به تازگی قصد ادامه تحصیل پیدا کردید حتما درباره رشته های دانشگاهی زیادی به تحقیق پرداخته اید و درباره آن ها اطلاعات جمع آوری کرده اید. یکی از پر طرفدار ترین رشته های ایران و حال حاضر دنیا، رشته روانشناسی است که در ایران نیز افراد زیادی در حال تحصیل در این رشته هستند. رشته روانشناسی دارای بازار کار زیاد و گسترده و متنوعی است که همین علت طرفداران زیاد آن است. رشته روانشناسی زیر شاخه های زیادی را برای تحصیل در آن ها دارد مانند روانشناسی عمومی و روانشناسی بالینی. اگر انتخاب شما درباره ادامه تحصیل رشته روانشناسی است از حالا باید نوع دانشگاهی که قصد ادامه تحصیل را در آن دارید انتخاب کرده باشید.

روانشناسی و دانشگاه های آن

برای تحصیل در دانشگاه اولین اقدام انتخاب این است که آیا شما می خواهید در کنکور شرکت کنید یا نه. اگر جواب شما مثبت است که در دانشگاه های که با آزمون کنکور دانشجو می پذیرند شرکت کنید پس تحصیلات خود را در دانشگاه های سراسری باید پیگیر باشید. ولی اگر نمی خواهید در کنکور شرکت کنید و بر اساس آن دانشگاه بروید، پس باید در دانشگاه های بدون کنکور حضور پیدا کنید. یکی از انواع دانشگاه های بدون کنکور، دانشگاه های علمی و کاربردی و یا دانشگاه های آزاد اسلامی و دانشگاه های پیام نور هستند. شما معمولا می توانید از هر موقع از سال در این دانشگاه ها ثبت نام کنید و در ترم های جدید آن ها شرکت کنید.

دانشگاه های بدون کنکور

 به غیر از این که دانشگاه های بدون کنکور بدون آزمون ورودی دانشجو می پذیرند، یکی دیگر از مزیت های بزرگ و مهم دیگر آن ها، این است که شما می توانید در بیش تر رشته های دانشگاهی و تا آخر مقطع دکترا در این دانشگاه ها تحصیل کنید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹