خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور ۹۷

رشته روانشناسی بدون کنکور ۹۷ :

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد – رشته روان شناسی بدون کنکور در تهران – رشته روانشناسی کودک بدون کنکور – کارشناسی رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کنکور سراسری آزمونی که هر ساله چندین هزار انش آموز را درگیر خود می کند. همه افراد برای قبولی در دانشگاه های سراسر کشور نیاز به قبولی در ازمون سراسری کنکور دارند که این موضوع ممکن است برای بسیاری از افراد سخت باشند و یا بسیاری از افراد با وجود تلاش های بسیار و قابل وصف باز هم نتوانند در این آزمون بزرگ موفق شوند. این جاست رشته ها دانشگاه های بدون کنکور به کمک شما می رسند.

رشته روانشناسی بدون کنکور

یکی از رشته های پر طرفدار که هم با کنکور و هم بدون کنکور ثبت نام در آن انجام پذیر است رشته روانشناسی است. رشته روانشناسی با توجه به این که هر ساله طرفداران زیادی هم پیدا می کند بسیار مورد توجه است و جزو رشته های تاپ در زیر شاخه علوم انسانی قرار دارد. البته این رشته به صورت شناور نیز در زیر شاخه های دیگر قرار دارد و از رشته های ریاضی فیزیک و تجربی هم می توان به آن وارد شد.

رشته های بدون کنکور چیست

هر ساله دانشگاه هایی از جمله دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی، پیام نور و غیر انتفاعی تعداد زیادی از رشته ها را بدون نیاز به شرکت در کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام می نمایند. منظور از بر اساس سوابق تحصیلی همان رشته های بدون کنکور است که بر اساس نمرات مدرک دیپلم افراد را ارزیابی و ثبت نام می کنند. اگر رشته مد نظر شما جزو رشته های بدون کنکور قرار داشته باشد شما عزیزان می توانید به راحتی بدون نیاز به شرکت در کنکور در آن به ادامه تحصیل بپردازید.

در چنین زمینه ای شما حتما باید یک مشاور خوب و کار بلد در کنار خود داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل انتخاب رشته تان را انجام دهید. با اعتماد به مشاوران مالیم گروه بهترین تصیمات را برای خود بگیرید.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹