خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور

رشته روانشناسی بدون کنکور : یکی از رشته های پر طرفدار در دانشگاه، رشته های روانشناسی است. این رشته نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا متقاضیان زیادی برای خود دارد و هر ساله تعداد زیادی از افراد در دانشگاه از این رشته فارغ التحصیل می شوند. رشته روانشناسی و گرایش های آن تامین کننده نیاز های جامعه به مشاوران است و وجود روانشناسان و مشاوران برای هر جامعه ای ضروری است. برای این که با این رشته آشنا شوید، ادامه مطلب را دنبال کنید.

روانشناسی و گرایش های آن

این رشته گرایش های بسیار زیادی دارد که خیلی از آن ها از ارتباط بین دیگر رشته ها مانند زیست شناسی، جامعه شناسی و فلسفه به وجود آمده است. برخی از گرایش های رشته روانشناسی عبارت اند از انواع مشاوره ها مانند مشاوره کودک، مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده یا روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی. برای روانشناسی بیش تر از ۵۰ زیر شاخه و یا گرایش تعیین کرده اند، یکی از دلایل وجود متقاضی زیاد برای این رشته وجود گرایش های متفاوت آن است. اگر می خواهید در یکی از رشته های روانشناسی درس بخوانید باید دانشگاهی که قصد تحصیل در آن را دارید نیز انتخاب کنید. در ادامه با این موضوع بیش تر آشنا می شوید.

دانشگاه و رشته روانشناسی

افزایش دانشگاه هایی که بدون آزمون ورودی، دانشجو می گیرند، باعث شده خیلی از افراد به این دانشگاه ها روی بیاورند. دانشگاه های بدون کنکور در همه ی شهر ها وجود دارند و معمولا بیش تر گرایش های روانشناسی را نیز در دانشگاه های خود تدریس می کنند. دانشگاه های آزاد، دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور از جمله دانشگاه های بدون کنکور در ایران هستند. در این دانشگاه ها نیز  مانند دانشگاه سراسری شما می توانید تحصیلات خود را تا مدرک دکترا ادامه دهید.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹