خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور :روانشناسی رشته ای بسیار مهم و کاربردی است که اهمیت آن امروزه برای همه آشکار شده است و تقریبا زمانی که اکثریت این رشته و علم را غیر ضروری می دانستند گذشته است .

برای اطلاع دقیق از رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

با افزایش مشکلات و سختی های زندگی و تاثیر آنها بر روحیات افراد روانشناسی به یکی از پر اهمیت ترین مشاغل امروزی تبدیل شده است و همین امر باعث شده است که زیر شاخه های بسیاری پیدا کند و به صورت اختصاصی مسائل را ریشه یابی کند.

روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته ی روانشناسی به دلیل گوناگونی رفتار های ادمی به یک رشته و علم پیچیده تبدیل شده است و هر روزه در حال گسترش است و انجمن روانشناسی کشور آمریکا تا کنون ۵۳ زمینه برای روانشناسی  شناسایی کرده است .

این رشته در بسیاری از دانشگاه های کشور در مقاطع تحصیلی مختلف در حال تدریس می باشد . این رشته دارای زیر شاخه ها و گرایشات مختلفی است که می توانیم از میان آنها روانشناسی بالینی ، روانشناسی کودکان استثنائی ، روانشناسی عمومی را نام ببریم .

البته گرایشات دیگری نیز برای این رشته وجود دارد . داشنجویان فارغ التحصیل این رشته با اخذ مدرک کارشناسی هم می توانند در مشاغل مختلف به فعالیت بپردازند و تقریبا آینده شغلی مناسبی را دارا می باشند برای مثال می توانند در مراکز و کلینیک های مشاوره ای به فعالیت بپردارند و یا به عنوان کارشناس در مراکز آوزشی و پرورشی مختلف به فعالیت بپردازند .

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر نسبت به این رشته و همچنین نحوه ثبت نام در رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید . گروه مالیم با بهره گیری از مشاورین با تجربه در زمینه های مختلف تحصیلی می توانند شما را به خوبی راهنمای نمایند .

تنها کافیست از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم تماس بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

دانلود رایگان برنامه ریزی کنکور

دانلود رایگان برنامه ریزی کنکور

دانلود رایگان برنامه ریزی کنکور دانلود رایگان برنامه ریزی کنکور به چه صورت انجام می …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *