خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور :روانشناسی رشته ای بسیار مهم و کاربردی است که اهمیت آن امروزه برای همه آشکار شده است و تقریبا زمانی که اکثریت این رشته و علم را غیر ضروری می دانستند گذشته است .

برای اطلاع دقیق از رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

با افزایش مشکلات و سختی های زندگی و تاثیر آنها بر روحیات افراد روانشناسی به یکی از پر اهمیت ترین مشاغل امروزی تبدیل شده است و همین امر باعث شده است که زیر شاخه های بسیاری پیدا کند و به صورت اختصاصی مسائل را ریشه یابی کند.

روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته ی روانشناسی به دلیل گوناگونی رفتار های ادمی به یک رشته و علم پیچیده تبدیل شده است و هر روزه در حال گسترش است و انجمن روانشناسی کشور آمریکا تا کنون ۵۳ زمینه برای روانشناسی  شناسایی کرده است .

این رشته در بسیاری از دانشگاه های کشور در مقاطع تحصیلی مختلف در حال تدریس می باشد . این رشته دارای زیر شاخه ها و گرایشات مختلفی است که می توانیم از میان آنها روانشناسی بالینی ، روانشناسی کودکان استثنائی ، روانشناسی عمومی را نام ببریم .

البته گرایشات دیگری نیز برای این رشته وجود دارد . داشنجویان فارغ التحصیل این رشته با اخذ مدرک کارشناسی هم می توانند در مشاغل مختلف به فعالیت بپردازند و تقریبا آینده شغلی مناسبی را دارا می باشند برای مثال می توانند در مراکز و کلینیک های مشاوره ای به فعالیت بپردارند و یا به عنوان کارشناس در مراکز آوزشی و پرورشی مختلف به فعالیت بپردازند .

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر نسبت به این رشته و همچنین نحوه ثبت نام در رشته روانشناسی دانشگاه آزاد بدون کنکور می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید . گروه مالیم با بهره گیری از مشاورین با تجربه در زمینه های مختلف تحصیلی می توانند شما را به خوبی راهنمای نمایند .

تنها کافیست از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم تماس بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای

ثبت نام بدون کنکور رشته های فنی حرفه ای ثبت نام بدون کنکور رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *