خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی عمومی بدون کنکور

رشته روانشناسی عمومی بدون کنکور

رشته روانشناسی عمومی بدون کنکور

رشته روانشناسی عمومی بدون کنکور :

شهریه رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه ازاد – رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد – رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوراه با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

رشته ی روان شناسی نیز مانند دیگر رشته ها در دانشگاه های مختلفی در دوره های کاردانی و کارشناسی و… پذیرش بدون کنکورش انجام می گردد. این رشته مانند دیگر رشته ها طرف دار های بی شماری دارد و جزو رشته های پر طرف دار از هر گروه آزمایشی ریاضی و انسانی و تجربی نیز می توان پذیرش شد.

دانشجویان محترم و متقاضی این رشته می توانند با مراجعه به سایت های ذی ربط نسبت به انتخاب دانشگاه خود اقدام نمایند. همچنین ان ها می توانند در این راه از کمک مشاورین زبده ی تحصیلی نیز بهره مند شوند و از آن ها راهنمایی های لازم را نیز بگیرند. لطفا سعی کنید با دقت و تمرکز بالا و به دور از هر گونه تشنجی در اطرافتان نسبت به انتخاب رشته ی خود اقدام نمایید تا آینده ی حساس شما با شرایط بد زمانه تباه نشود.

سعی کنید اطلاعات دقیقی را راجع به رشته ی خود کسب کنید

لطفا بی دلیل نسبت به انتخاب یک رشته به عنوان رشته ی مورد علاقه ی خود اقدام ننمایید. چرا که ضررش را خودتان می بینید. بحث انتخاب رشته بحثی است که به آینده ی شما منتهی می شود چه اینده ی شغلی و چه آینده ی تحصیلی خودتان. سعی کنید به خوبی در رابطه با رشته ی مورد نظر خود و اینده شغلی و یا حتی واحد های مربوطه و گرایش های مختلف ان تحقیقات لازم را انجام دهید.

بدانید و آگاه باشید که این موضوعی نیست که سرسری و گذرا بتوان از آن رد شد بلکه موضوعی است که تمام زندگی و آینده و سرنوشت شما را در بر خواهد گرفت. اگر نه خیلی تو خط این زمینه ها نیستید و فقط به گرفتن یک مدرک از یه دانشگاه معمولی و یک رشته ی معمولی کفایت می کنید پس وقت خود را الکی راجع به این جور موضوعات هدر ندهید و به همان روش زندگی عادی خود نیز ادامه دهید. توجه به این موضوع بسیار مهم است که علاقه ی شما باعث موفقیتتان می شود و می توانید در دوره های مختلف با معدل بالا به کشور های خارجی نیز بورسیه ی تحصیلی شوید.

آرامش لازم را در انتخاب رشته ی خود به کار ببرید

دوره ی انتخاب رشته یک دوره ی بسیار حساس برای هر دانشجویی است. در این دوره بسیاری از دانشجویان امکان دارد با در اختیار نداشتن اطلاعات لازم در این موضوع و همچنین استرس و فشار های ناشی از آن و نداشتن یک مشاور تحصیلی مناسب در انتخاب رشته ی خود نا موفق عمل کرده و انتخاب رشته ان ها مردود اعلام گردد.

به این صورت دانشجوی مربوطه امید و روحیه ی خود را از دست می دهد و مجبور می شود برای رشته ای که به ان علاقه دارد یک سال دیگر پشت کنکور بماند و این بدترین حالت ممکن است. پس انتخاب رشته ی شما حکم سرنوشت شما را دارد و با ارامش کامل و داشتن راهنمای مناسب نسبت به انجام این کار بسیار حساس اقدام فرمایید.

علاقه به رشته ی مورد نظر شرط اصلی انتخاب رشته ی شما می باشد

حتما و حتما رشته هایی را که علاقه به ان ها دارید را انتخاب نمایید. رشته ای را انتخاب بفرمایید که اگر احتمال قبولی دارد و شما در ان رشته قبول گشتید بتوانید بروید و در آن آینده ی خود را بسازید. صرفا به خاطر دانشگاه یک رشته ی پوچ و به درد نخوری را که اصلا بازار کاری هم نخواهد داشت را انتخاب ننمایید اگر برایتان این موضوع بسیار مهم و پراهمیت است. آن چیزی که برای شما باقی می ماند رشته ی شماست و مدت دانشگاه نیز تمام می شود.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹