خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی کارشناسی ارشد بدون کنکور

رشته روانشناسی کارشناسی ارشد بدون کنکور

رشته روانشناسی کارشناسی ارشد بدون کنکور

رشته روانشناسی کارشناسی ارشد بدون کنکور :

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد – رشته روان شناسی بدون کنکور در تهران – رشته روانشناسی کودک بدون کنکور – کارشناسی رشته روانشناسی بدون کنکور

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

بسیاری از دانش آموزان مقطع دبیرستان با وجود تلاش هایی که برای قبولی در کنکور می کنند نمی توانند در این آزمون سراسری رتبه دلخواه شان را کسب کرده و در رشته مورد علاقه شان تحصیلات عالی را ادامه دهند. اما دانشگاه هایی هستند که بدون نیاز به رتبه بالا در و یا حتی شرکت در کنکور در رشته مورد علاقه تان شما را ثبت نام می کنند. از جمله این دانشگاه ها دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

رشته روانشناسی بدون کنکور

دانشگاه آزاد هر ساله تعداد زیادی از رشته ها را بدون نیاز به شرکت در آزمون سراسری کنکور در شعب مختلف این دانشگاه ثبت نام می کند که با استقبال بالایی هم از طرف مخاطبان رو به رو می شود. یکی از رشته هایی که در سال های گذشته بسیار پر طرفدار بوده و دانشگاه آزاد آن را در بین رشته های بدون کنکور نیز قرار داده رشته روانشناسی می باشد که تقاضای بسیار بالایی هم دارد. رشته روانشناسی هر ساله توجه تعداد زیادی از دانش آموزان را به خود جلب کرده و متقاضیان بالایی هم دارد. این رشته جزو رشته های شناور نیز حسوب می شوند. رشته شناور به این معناست کع شما علاوه بر رشته انسانی می توانید از رشته های دیگر از جمله رشته ریاضی فیزیک و یا رشته تجربی نیز وارد این رشته در دانشگاه ها شوید.

کارشناسی ارشد رشته روانشناسی

رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایش های زیاد و مختلفی است از جمله این گرایش ها می توان اشاره کرد به رشته روانشناسی عمومی، روانشناسی کودک، روانشناسی کودک، روانشناسی بالینی و … . شما اگر رشته روانشناسی را در گرایش های مختلف تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهید می توانید به آسانی برای دریافت مجوز برای یک کلینیک روانشناسی و کار در زمینه مشاوره اقدام کرده و آینده شغلی خود تان را به آسانی تضمین کنید. در واقع از رشته روانشناسی می توان به عنوان یکی از پول ساز ترین رشته ها در حال حاضر نام برد. امروزه نیاز به روانشناس در جامعه بسیار حس شده و بسیار به فارغ التحصیلان این رشته توجه می شود. اگر شما هم یکی از علاقه مندان به رشته روانشناسی هستید می توان گفت یکی از بهترین رشته ها را برای خود و آینده شغلی تان در نظر گرفته اید.

مشاوره تحصیلی

بسیاری از افراد بدون این که به مشاور تحصیلی مراجعه کنند اقدام به انتخاب رشته برای خود می کنند و به دلیل نداشتن تجربه کافی در این زمینه ممکن است بسیار لطمه بخورند و نتوانند رشته مورد نظرشان را در یک دانشگاه خوب قبول شوند. پیشنهاد ما به شما این است که چه برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و چه انتخاب رشته دانشگاه های سراسری به یک مشاور تحصیلی خوب مراجعه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب رشته را برای خودتان انجام دهید و از انتخاب رشته اشتباه تان در آینده پشیمان نشوید.

رشته های دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد هر ساله لیستی بلند بالایی از رشته های مختلف را در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی ارشد منتشر می کند که اکثر رشته های تاپ در این لیست وجود دارند و شما عزیزان دل می توانید به آسانی رشته دلخواه تان را در دانشگاه آزاد بدون شرکت در آزمون سراسری کنکور ثبت نام کرده و به ادامه تحصیل در آن بپردازید. اگر دوست دارید از این رشته ها اطلاع داشته باشید می توانید با مشاوران تحصیلی ما تماس گرفته و اطلاعاتی جامع و دقیق را از آن ها دریافت کنید بهترین تصمیم را برای آینده تان بگیرید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹