خانه / بدون کنکور / رشته عمران کارشناسی بدون کنکور بهمن ماه

رشته عمران کارشناسی بدون کنکور بهمن ماه

رشته عمران کارشناسی بدون کنکور بهمن ماه

رشته عمران کارشناسی بدون کنکور بهمن ماه هنگامی که از این رشته نام برده می شود مردم کوچه و خیابان از آن به عنوان راه و ساختمان سازی و یا مسئله مسکن یاد می کنند.در واقع این رشته  در کشور های اروپایی هر مسئله ای که به آباد سازی و آبادانی و تمدن مربوط می شود  اطلاق می شود.اما با به وجود آمدن زیر شاخه های گوناگون حوزه ی کاری مهندسین عمران محدود تر شده است.

در ایران نیز هر کاری که به مربوط به سازه های ساختمانی و یا غیر ساختمانی شود محصول این رشته است . این رشته در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای گرایش های مختلفی است که برای مثال می توان:محیط زیست،حمل ونقل،زلزله و مدیریت ساخت را نام برد.دانشجویان این رشته پس از فراغت از التحصیل می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند و به فعالیت بپردازند.

برای دریافت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

مهندسین عمران اصولا دارای موقعیت های شغلی فراوانی هستند زیرا در طراحی و ساخت بسیاری از کارهای عمرانی می توانند حضور داشته باشند . البته این امر زمانی محقق خواهد شد که دانشجو در زمان تحصیل خود در کارهای پژوهشی شرکت کرده و به تحقیق  و بررسی پروژه های مختلف پرداخته باشد.

رشته عمران بدون کنکور بهمن ماه

امکان تحصیل در این رشته نیز همانند بسیاری دیگر از شته های فنی و مهندسی بدون نیاز به کنکور فراهم است و دیگر نگرانی برای قبولی در کنکور وجود ندارد.البته این نکته قابل ذکر است که برای تحصیل در مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکتری متقاضیان باید در کنکور شرکت نمایند.

برای ثبت نام در رشته عمران کارشناسی بدون کنکور می بایست پس از ثبت نام اینترنتی به همراه آخرین مدرک تحصیلی خود به دانشگاه مراجعه نمایید.

برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی درباره رشته مهندسی عمران و همچنین آگاهی دقیق از زمان بندی ثبت نام دانشگاه ها می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹