خانه / بدون کنکور / رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران به چه صورت است؟

شرایط ثبت نام رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چیست؟

زمان ثبت نام رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۷ ارائه دادیم.در این نوشته سعی داریم به بررسی رشته عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بپردازیم.

عکاسی از جمله رشته هایی است که مخاطبان رشته های هنر و کاردانش به سمت آن جذب می شوند.فارغ التحصیلان رشته عکاسی می توانند در هم در زمینه کار آزاد و هم در زمینه فعالیت های صنعتی مشغول به کار شوند.

زمینه جدیدی در بحث عکاسی به وجود آمده است تحت عنوان عکاسی صنعتی که در آن به جزئیات پرداخته می شود.در این نوع از عکس برداری جزئیات جسم یا شی یا منطقه مورد نظربه خوبی نمایش داده می شود.

عکاسی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

حال این سوال مطرح می شود که برای ثبت نام در این رشته چه اقدامی باید بکنیم؟ برای ثبت نام در این رشته هم می توانید از طریق شرکت در کنکور سراسری اقدام کنید و هم می توانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید.

در روش اول شما در کنکور سراسری شرکت می کنید و بعد از اعلام نتایج و مجاز شدن شما به انتخاب رشته می توانید این رشته را در دانشگاه های ارائه دهنده این رشته انتخاب کنید.

اگر خواهان ثبت نام رشته عکاسی بدون کنکور هستید باید در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد شوید و بعد از بررسی رشته های ارائه شده کدرشته محل مورد نظر خود را وارد کنید.

رشته عکاسی در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد تهران به صورت بدون کنکور ارائه می شود.برای ثبت نام کافی است به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید و بعد از خرید کارت اعتباری نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹