خانه / بدون کنکور / رشته مدیریت دولتی بدون کنکور ۹۶

رشته مدیریت دولتی بدون کنکور ۹۶

رشته مدیریت دولتی بدون کنکور

رشته مدیریت دولتی بدون کنکور :  رشته ی مدیریت دولتی ابتدا در سال ۱۳۳۳ با عنوان علوم اداری با همکاری دانگاه کالیفرنیا و تحت نظر دانشکده حقوق برای اولین بار در ایران تدریس شد.

برای اطلاع دقیق از ثبت نام رشته مدیریت دولتی بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

امروزه این رشته با عنوان مدیریت دولتی در سطح کشور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری تدریس می شود و علاقه مندان می توانند در این رشته به تحصیل بپردازند .

ثبت نام بدون کنکور مدیریت دولتی

این رشته با هدف تریبیت کارشناسان و متخصصان در امور مدیریتی برای سازمان ها وشرکت ها تدریس می شود و دانشجویان این رشته با فراگیری مسائل و دروس مدیریت دولتی می توانند با پژوهش و تجزیه و تحلیل به مسائل مدیریتی سازمان ها کمک نمایند .

این رشته با توجه به آخرین تغییرات سیستم آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور در ۷ گرایش تدریس می شود و دانشجویان که مقطع کارشناسی را سپری کرده اند به نوعی دست بازی برای ادامه تحصیل در این رشته دارند و می توانند با توجه به علایق خود و موقعیت های شغلی این رشته در یکی از گرایش های مدیریت دولتی در کارشناسی ارشد به تحصیل بپردازند.

این رشته به دلیل زیر شاخه و گرایش های زیادی که دارد،از آینده ی شغلی بسیار مناسبی در شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی برخوردار است و فارغ التحصیلان این رشته می توانند به راحتی در پست های مدیریتی گوناگون در سازمان ها و شرکت ها مشغول شوند .

رشته های پزشکی ، مدیریت و برخی از رشته های مهندسی همواره دارای طرفداران بسیاری می باشند و به نوعی تقاضا برای تحصیل در این رشته ها زیاد است . همین امر باعث شده برخی از دانشگاه ها اقدام به پذیرش دانشجو در رشته رشته مدیریت دولتی بدون کنکور نمایند تا متقاضیان بتوانند راحت تر در این رشته به ادامه تحصیل بپردازند .

برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی درباره ی رشته مدیریت دولتی و همچنین سایر گرایش های رشته مدیریت می توانید با کارشناسان مالیم تماس بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹