خانه / بدون کنکور / رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور : مدیریت مالی که یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد مدیریت می باشد ، به دلیل اهمیت بسیار زیاد جریان های مالی سازمان ها و موسسات و تاثیر این جریان ها بر سود و زیان سازمان ها چند سالی است که به یکی از رشته های پر اهمیت و کاربرد در کشور تبدیل شده است .برای مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد کلیک کنید

برای اطلاع دقیق از رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید

دانشجویانی هم که بدون کنکور در این رشته تحصیل می کنند به صورت کامل با مباحث مدیریت مالی آشنا می شوند و پس از فراغت از تحصیل می توانند در حوزه های مختلفی مانند : سرمایه گذاری ، بانکداری ، مهندسی مالی و … به فعالیت بپردازند .

رشته بدون کنکور مدیریت مالی دانشگاه آزاد

با توجه به حوزه های فعالیتی این رشته ، آینده های شغلی بسیار مناسبی برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. این رشته در مقطع کارشناسی ارشد دارای ۳۲ واحد می باشد و تمامی دروس آن ۲ واحدی می باشند که ۶ واحد از آن ها به پایان نامه فرد مربوط می شود .

داشنجویان که این رشته فرا می گیریند می توانند به راحتی وضعیت مالی شرکت ها را مورد ارزیابی قرار دهد و در تصمیم گیری های مهم مالی نقش اساسی را ایفا کنند.برای ثبت نام رشته مدیریت مالی دانشگاه آزاد بدون کنکور می بایست منتظر فراخوان دانشگاه های مورد نظر باشید و می توانید برای  ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ کلیک کنید.

دانشگاه های بسیاری اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می نمایند و این امر باعث شده متقاضیان بسیاری برای ادامه تحصیل وارد این دانشگاه ها شوند . برای اطلاع از شرایط این دانشگاه ها و همچنین بدست آوردن اطلاعت مختلف درباره رشته های گوناگون می توانید از مشاورین گروه مالیم کمک بگیرید . تنها کافیست از طریق تلفن ثابت در هر نقطه ای از کشور که می باشید با مشاوران تماس گرفته و سوالات خود را بیان کنید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹