خانه / بدون کنکور / رشته معماری بدون کنکور تهران

رشته معماری بدون کنکور تهران

رشته معماری بدون کنکور تهران

رشته معماری بدون کنکور تهران معماری رشته ای است  که برای وارد شدن به آن نیاز به کمی ذوق هنری ، تخیل و توانایی کار گروهی دارید . تقاضا برای تحصیل در این رشته نسبتا خوب است و این علم در بسیاری از دانشگاه های سراسر کشور تدریس می شود .

در واقع معماری هنر و توانایی ساخت بناها و فضاهای درون و بیرون شهری است . کس هم که بتواند این ساخت و ساز ها را انجام دهد و برای آن نقشه ای طراحی نماید مهندس معمار است .

با توجه به توانایی ها و مباحثی که دانشجویان در این رشته کسب خواهند کرد آنها می توانند در زمینه های مختلفی به فعالیت بپردازند . برای مثال می توانند به طراحی بنا های کوچک و بزگ شهری بپردازند و آنها را تا مراحل اجرا و ساخت سرپرستی کنند و یا در دفاتر مشاوره ای و معماری شهرسازی به فعالیت بپردازند .

بنابراین مشاهده می نمایید که زمینه های شغلی مناسبی برای این رشته فراهم است و دانشجویان این رشته پس از فارغ التحصیلی آینده شغلی مناسبی خواهند داشت.

در نوشته قبل اندکی پیرامون رشته حسابداری بدون کنکور تهران مطالبی را ارئه دادیم.با ما همراه باشید.

ثبت نام رشته معماری بدون کنکور تهران

زمینه های ادامه تحصیل در این رشته در مقاطع بالا کارشناسی ارشد و دکتری نیز وجود دارند و افرادی که علاقه دارند می توانند در مقاطع بالاتر شرکت کرده و بر سطح علمی خود بیفزایند .

دانشگاه های بسیاری هستند که اقدام به ثبت نام دانشجو برای رشته معماری بدون کنکور تهران می نمایند و همین مسئله تقاضا برای تحصیل در این رشته را افزایش داده است ، زیرا دگر نگرانی برای قبولی در کنکور وجود نخواهد داشت .

برای ثبت نام در این رشته می توانید در ترم های مهر و بهمن پس از فراخوان دانشگاه های مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایید . برای این کار می بایست ابتدا ثبت نام اینترنتی را انجام داده و سپس با مدارک خود به دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹