خانه / بدون کنکور / رشته معماری بدون کنکور در مشهد

رشته معماری بدون کنکور در مشهد

رشته معماری بدون کنکور در مشهد

رشته معماری بدون کنکور در مشهد : پذیرش این گونه موارد خاص بیشتر در دانشگاه های آزاد، برخی غیر انتفاعی ها، پیام نورو همین طور علمی کاربردی می باشد ولی شرایط خاص ظرفیت مازاد در دانشگاه های دولتی نیز هست که بسیار پر هزینه می باشد.

دانشجوی متقاضی با مراجعه به سایت های مربوطه می تواند اطلاعات لازم را کسب نموده و نبت به انتخاب رشته ی خود اقدام فرماید. همچنین با مراجعه به یک مشاور تحصیلی مفید و خوب می توانید در این راه قدم بگذارید.

رشته ی مهندسی معماری چگونه رشته ای می باشد؟

رشته ی مهندسی معماری در واقع یک رشته ی فنی مهندسی می باشد و آمیخته به هنر و خلاقیت نیز هست. این رشته نوعی جذابیت های خاص خود را دارد که نمی توان از آن گذشت و هر فردی که علاقه مند به این رشته ی جذاب می باشد می تواند ویژگی های این رشته را به خوبی درک نماید به شرطی که علاوه بر استعداد و ذوق هنری، ذهنی مکانیکی و فنی نیز داشته باشد. این رشته به حدی خاص و ویژه و پر اهمیت است که در گذشته نیز به آن اهمیت ویژه ای داده  می شده و افراد بسیاری در این زمینه فعالیت می کردند.

تاریخچه ی رشته ی معماری در ایران باستان

همان طور که از بازدید شهر های بزرگ و کوچک و مکان های باستانی معلوم می باشد هنر معماری هر زمان در این کشور رونق فراوان دارد. معروفترین معماری ها مربوط به تخت جمشید است که از دوره ی هخامنشیان به جای مانده است. اگر تصاویر شبیه سازی شده ی تخت جمشید باستان را در منابع مختلف مشاهده نمایید متوجه ی معماری بسیار جذاب و دیدنی آن می شوید. در هر حال این رشته در کشور ما قدمت بسیار بالایی دارد.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹