خانه / بدون کنکور / رشته مکانیک بدون کنکور

رشته مکانیک بدون کنکور

رشته مکانیک بدون کنکور

رشته مکانیک بدون کنکور :  مکانیک یکی از رشته های فنی و مهندسی است که دارا طرفداران زیادی می باشد و متقاضیان زیادی در این رشته به تحصیل می پردازند .

این رشته برگرفته و به نوعی بخشی از علم فیزیک می باشد که با بکارگیری مفاهیم فیزیک و ریاضی به بررسی چگونگی حرکت اجسام مختلف و همچنین نیروهایی که بر آنها وارد می شود می پردازد و با استفاده از آنها  به طراحی و تولید تجهیزات و محصولات صنعتی مختلف می پردازد .

برای اطلاع دقیق از رشته مکانیک بدون کنکور با  مشاوره تحصیلی  مالیم گروه تماس بگیرید

این رشته در مقطع کارشناسی دارای ۳ گرایش می باشد ولی در دانشگاه سنعتی شریف گرایش های دیگر آن نیز تدریس می شود . به دلیل علاقه فراوان جوانان به رشته های فنی و مهندسی و تقاضای بالا برای تحصیل در این رشته ها علاوه بر دانشگاه های دولتی و آزاد که به وسیله کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند،

دانشگاه بدون کنکور رشته مکانیک

دانشگاه های بدون کنکور نظیر علمی کاربردی و دانشگاه های غیر انتفاعی امکان تحصیل در این رشته ها بدون شرکت در کنکور را برای متقاضیان فراهم کرده اند و دانشجویان می توانند در مقاطع مختلف تحصیلی مانند کاردانی کارشناسی  و کارشناسی ارشد در رشته های مختلف مهدسی به تحصیل بپردازند . به طور کلی رشته های فنی و مهندسی دارای موقعیت شغلی بسیار مناسبی در کشور هستند و با پیشرفت صنعت و تکنولوژی همواره این امکان برای فارغ التحصیلان این رشته ها وجود دارد که بتوانند سطح کاری خود را ارتقا دهند .

رشته ی مکانیک هم از این امر مستثنا نمی باشد و فارغ التحصیلان این رشته بدون شک می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند . اگر اطلاعات کاملی نسبت به رشته مکانیک و حتی دیگر رشته های فنی و مهندسی ندارید و یا هنوز در انتخاب رشته دچار سردرگمی و تردید هستید می توانید با مشاوین ما تماس بگیرید و تا با کمک آنها بتوانید تصمیم مناسبی را برای آینده تحصیلی خود بگیرید .

برای ارتباط با  مشاوره تحصیلی تلفنی  می توانید همه روزه از ساعت ۸ الی ۱ شب از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹