خانه / مقالات / رشته های مدیریت دولتی ٩۶

رشته های مدیریت دولتی ٩۶

رشته های مدیریت دولتی ٩۶

رشته های مدیریت دولتی ٩۶ در این نوشته سعی داریم به بررسی رشته مدیریت و گرایش های آن در مقطع کارشناسی ارشد بپردازیم.

این سال ها یکی از پرطرف دارترین رشته ها کارشناسی ارشد مدیریت است وسند این گفته نیز داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد این رشته است.

تعداد داوطلبان این رشته در کنکور کارشناسی ارشد قریب به ۴۰۰۰۰ نفر میباشد که این رقم به نوبه خود یک رکورد محسوب میشود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی ما تماس حاصل فرمایید.

از عوامل جذب داوطلبان به این رشته جذابیت های زیاد و زمینه گرایش های متنوع و خوب در آن است.این فاکتور ها سبب میشود که حتی فارغ التحصیل رشته های دیگر نیز به این رشته روی می آورند که سبب ایجاد یک رقابت شدید در میان متقاضیان این رشته میشود.

حال به معرفی گرایش های مختلف این رشته میپردازیم.

کارشناسی ارشد مدیریت مالی:از نظر بازار کار فارغ التحصیلان این رشته میتوانند در حوزه مدیریت و معاونت امور مالی وحسابداری شرکت های بزرگ وکوچک خصوصی،دولتی وسازمانی فعالیت کنند.

بهترین گرایش مدیریت

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی:بستر کار برای فارغ التحصیلان این رشته فراهم است.فارغ التحصیلان رشته مدیریت بازرگانی میتوانند علاوه بر مدیریت در بخش های دولتی وسازمانی،در فعالیت های بازرگانی و امور بازاریابی فعالیت گسترده داشته باشند.

کارشناسی ارشد مدیریت دولتی:مدیریت دولتی یکی از رشته هایی میباشد که نیاز به پشتکار و توانایی بالایی دارد.فارغ التحصیلان رشته مدیریت دولتی توانایی مدیریت موسسات دولتی و خصوصی را دارا میباشند.همچنین حوزه فعالیت آن ها گسترش میابد بعنوان مثال یکی از حوزه های کاری این افراد معاونت منابع انسانی کارگزینی و اصلاح ساختار سازمانی است.

کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی:بستر کار برای فارغ التحصیلان این رشته در صنعت فراهم است.این افراد میتوانند در واحد های صنعتی مشغول به کار شوند.همچنین میتوانند در بخش کنترل کیفیت و مدیریت تولید صنعتی به فعالیت خود شکل حرفه ای ببخشند.
کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات:اهداف این گرایش معطوف به فناوری اطلاعات است.کسب مهارت و توانایی در حوزه فناوری اطلاعات و استفاده آن در مدیریت از اهداف این گرایش محسوب میشود.

کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی:این رشته یکی از گرایش های جدید رشته مدیریت است که در حوزه ایجاد واحد های تولیدی و کارآفرینی فعالیت میکند.

برای کسب اطلاعات مورد نیازتان میتوانید به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹