خانه / بدون کنکور / رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر و معماری

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر و معماری

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر و معماری

رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر و معماری : همیشه رشته های مربوط به هنر و معماری طرفداران زیادی داشته است. کسانی که در سن مدرسه در هنرستان ها، دبیرستان های فنی و حرفه ای و یا دبیرستان ها در رشته ریاضی درس خوانده اند معمولا در دانشگاه ها به دنبال رشته هایی با گرایش معماری و هنر هستند. دانشگاه معماری و هنر دارای زیر شاخه های بسیار متنوع و گسترده ای می باشند  و انتخاب را برای متقاضیان راحت تر می کنند. ادامه مطلب را بخوانید تا بیش تر با معماری و هنر و دانشگاه های آن آشنا شوید.

دانشگاه هنر و معماری

این دو رشته و زیر شاخه های آن ها معمولا نیازمند به خلاقیت، طراحی قوی و مهارت های هنری است. عکاسی، نگارگری، مجسمه سازی، نقاشی، طراحی پارچه، موسیقی ایرانی، هنر اسلامی، آهنگسازی، سینما، طراحی صحنه و موسیقی نظامی، بازیگری، فرش، کارگردانی تلویزیون، انیمیشن و بسیار رشته های دیگر از گرایش های رشته هنر هستند که در دانشگاه های هنر می توانید در آن ها تحصیل کنید. همین طور معماری سنتی، معماری مدرن، معماری شهری و روستایی و نقشه کشی معماری نمونه هایی از گرایش های رشته معماری هستند. دانشگاه ها، گرایش های هنر و معماری را معمولا با هم دارا هستند.

دانشگاه هایی که هنر و معماری را دارا هستند

اگر شما قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های بدون کنکور را دارید، دانشگاه های زیادی برای شما وجود دارد. ما برای شما نمونه هایی از آن ها را نام خواهیم برد. دانشگاه های بدون آزمون ورودی مانند دانشگاه آزاد، علمی و کاربردی، فنی و حرفه ای و دانشکده هنر هستند. در این دانشگاه ها بیش تر و تقریبا همه ی گرایش های هنر و معماری را می توانید پیدا کنید و تا مقطعی که می خواهید می توانید ادامه دهید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹