خانه / بدون کنکور / رشته های بدون کنکور پزشکی

رشته های بدون کنکور پزشکی

رشته های بدون کنکور پزشکی

رشته های بدون کنکور پزشکی ۹۶ برای ان دسته از افرادی که برای ادامه تحصیل را رشته های پزشکی دارند باید بدانند که رشته های پزشکی هم می توانند بدون کنکور باشد فقط باید در نظر داشته باشید که رشته ها پزشکی بدون کنکور داری شرایط خاص خود می باشد که گروه مالیم قصد دارد در این مقاله کاملا واضح به شما متقاضیان رشته پزشکی توضیح دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

ایا بدون کنکور می توان پزشکی خوند؟

پزشکی بدون کنکور هست؟

مگه میشه پزشکی بدون کنکور؟

برای اطلاعات بیشتر در زمینه پزشکی پیش کی برم؟

مشاوره تحصیلی خوب میخام

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور پزشکی شاید برای شما پیش بیاد که ی چنین سوالاتی را از خود بپرسید و به دنبال یه مشاوره خوب برای خود باشید،گروه مالیم این فرصت را برای شما تهیه و این فرصت را یه شما می دهد که بتوانید درست تصمیم بگیرید.

گول و فریب مشاوران را نخورید

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

بله درست خواندید!خیلی از مشاوران برای فریب شما اطلاعات غلطی را به شما می دهند و شما را گمراه می کنند به طور واضح خدمت شما عرض میکنم که به هیچ عنوان رشته بدون پزشکی نداریم اما برای ادامه و کسب اطلاعات بیشتر ادامه مقاله را با ما همراه باشید.

 

ثبت نام بدون کنکور پزشکی دانشگاه سراسری

علوم پزشکی این که ثبت نام پزشکی بدون کنکور فقط به این شرایط است که دانشگاه علوم پزشکیهر ساله برای اینکه بتواند در بعضی از رشته های  های پیرا پزشکی به صورت بدون کنکور فقط با شرط سوابق تحصیلی به صورت نیمه متمرکز اقدام به جذب دانشجو می کنند.

این دانشگاه در مقطع کاردانی در رشته هایی مانند اتاق عمل، هوشبری، مامایی، دامپزشکی،مهندسی پزشکی ، تکنیسین سلامت دهان، گیاه پزشکی و  … دانشجو می پذیرد.

ثبت نام بدون کنکور پزشکی دانشگاه ازاد

داوطلبان در تمام گروه های تحصیلی به جز رشته های گروه پزشکی ( پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی)  و پیراپزشکی ( پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، علوم تغذیه، بهداشت، و …)  می باشد.

 

برای کسب مشاوره تلفنی با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹