خانه / بدون کنکور / رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقاطع مختلف ارائه می شود.در این نوشته سعی داریم به ارائه رشته های مورد نظر در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد بپردازیم.

برخلاف گذشته که تحصیل حتی در دانشگاه آزاد هم رویای اکثر داوطلبان و متقاضیان بود چند سالی است با ارائه رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور بستر مناسبی برای ادامه تحصیل بسیاری از داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی فراهم شده است.

بیش از ۹۵ درصد رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.این امر سبب شده است استرس متقاضیان ورود به دانشگاه به مقدار قابل توجهی کاهش یابد.

 در ابتدای کار باید ذکر کنیم که امکان ثبت نام بدون کنکور در هیچ کدام از رشته های گروه پزشکی دانشگاه آزاد فراهم نیست.

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد در در مقطع کاردانی در دو بخش کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کند.ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته مشروط به داشتن مدرک دیپلم و ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می باشد.

تمامی رشته ها در مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته در دانشگاه آزاد البته بجز رشته های گروه پزشکی به صورت ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ارائه می شود.

مهم ترین رشته های این مقطع عبارتند از: حسابداری،تربیت بدنی،نقشه کشی معماری،دامپزشکی،تربیت بدنی،مدیریت،برق،عمران و..

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد لیست رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه آزاد با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته مشروط به داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی و ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته مشروط به داشتن مدرک فوق دیپلم است.البته شرط معدل نیز چند سالی است حذف شده است.

مهم ترین رشته های مقطع کارشناسی عبارتند از: مهندسی برق،مکانیک،صنایع غذایی،روانشناسی ،حقوق،مدیریت،علوم آزمایشگاهی دامپزشکی،معماری و…

برای کسب اطلاعات دقیق در مورد لیست رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه ازاد مشروط به داشتن معدل مورد نظر است.بنابراین تنها تفاوت تحصیل در این مقطع با سایر مقاطع دانشگاه ازاد داشتن معدل مورد نظر سازمان استعداد های درخشان دانشگاه آزاد است.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد : رشته ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 برای دریافت مشاوره تحصیلی با شماره :

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

داخلی ۱۵۰

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره و کد