خانه / جامع علمی کاربردی / رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند : رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند به چه صورت ارائه می شود؟ آیا می توان به صورت بدون کنکور در رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند ثبت نام کرد؟ لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند کدام است؟

در این نوشته سعی داریم به طور کامل به بررسی ثبت نام و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند بپردازیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره تحصیلی
مشاوره تحصیلی

در ابتدا باید بیان کنیم که دانشگاه علمی کاربردی هوراند در دومقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور می کند.

دانشگاه علمی کاربردی هرساله به شکل بدون کنکور دانشجویان زیادی را پذیرش می کند و ثب نام متقاضیان نیز مشروط به کیفیت معدل و مدرک پیش تحصیلی پیش نیاز است.از جمله عواملی که در جذب دانشجویان به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تاثیرگذار است وجود تنوع زیاد در رشته های دانشگاه علمی کاربردی است.

دانشگاه علمی کابردی دانشجویان دارای مدرک دیپلم هنرستان یا دبیرستان را در ۴گروه صنعت،مدیریت و خدمات،کشاورزی و فرهنگ و هنر ثبت نام می کند.دانشگاه علمی کاربردی دارای ۵ نظام آموزشی به شرح ۱٫کاردانی فنی۲٫کاردانی حرفه ای۳٫مهندسی فناوری ۴٫کارشناسی حرفه ای ارشد ۵٫مهندسی فناوری ارشد می باشد که جذب دانشجو به دو شکل متمرکز و نیمه متمرکز انجام می شود.

اعتبار مدرک دانشگاه جامع علمی کاربردی

اکثر متقاضیان و داوطلبان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نسبت به اعتبار و ارزش مدرک فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی و قابلیت استفاده از آن در سازمان های دولتی،خصوصی و ادارات سوال می کنند.حال به بیان پاسخ این سوال می پردازیم.

دانشگاه علمی کاربردی زیر نظر وزارت علوم می باشد در نتیجه مدرکی که در پایان دوره آموزش و فارغ التحصیلی به دانشجویان ارائه می شود از اعتبار و ارزش قابل توجه برخوردار است.این مدرک قابلیت ارائه در سازمان ها،ادارات و ارگان های دولتی را دارد.اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را دارید حتما نوشته ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات کامل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های علمی کاربردی و شرایط مهمان شدن در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس بگیرید.

زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی مشروط به داشتن مدرک پیش نیاز است.برای ثبت نام لازم است که دیپلم نظام قدیم یا دیپلم سه ساله نظام جدید ،دیپلم جدید فنی حرفه ای یا کاردانش را دارا باشیم.برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی نیازی به ارائه مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی به دو شکل با کنکور و بدون کنکور در دو نوبت مهر و بهمن ماه صورت می گیرد.بنابراین متقاضیان ورودی مهرماه باید در مرداد ماه و متقاضیان ورودی بهمن ماه در دی ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

زمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

بعد از ثبت نام دانشگاه علمی کابردی بدون کنکور نوبت به اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می رسد.اعلام نتایج سه هفته بعد از ثبت نام دانشگاه علمی کابردی صورت می گیرد که این اطلاع رسانی از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد

در صورت قبولی و مشاهده نام خود در اعلام نتایج می بایست با داشتن مدارک لازم به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام کنید.

با برقراری تماس با مشاوران مالیم گروه می توانید نسبت به شهریه دانشگاه علمی کاربری اطلاعات کافی کسب نمایید.

 

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هوراند

کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده

کاردانیی حرفه ای بازرگانی – مشاوره حقوقی اصناف

کاردانی فنی برق – برق صنعتی

کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی

کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطر

کاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان

کاردانی فنی مکانیک – نیروگاه حرارتی

کاردانی حرفه ای حسابداری – حسابداری مالی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند
رشته های دانشگاه علمی کاربردی هوراند

لیست رشته های بدون کنکور مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هوراند

کارشناسی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی

مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری

مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت آرد

مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات

مهندسی فناوری مکانیک خودرو

کارشناسی حرفه ای حسابداری – حسابداری دولتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹