خانه / بدون کنکور / رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران کدام است؟

شرایط ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چیست؟

زمان ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته شنوایی سنجی ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بپردازیم.

از دیرباز تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی و به طور کل رشته های گروه علوم تجربی هدف و آرزوی بسیاری از داوطلبان و جوانان بوده است.دلایل خاصی برای این هدف گذاری وجود دارد که می توان به بحث موقعیت اجتماعی و میزان درآمد ماهیانه بعنوان بخشی از آن ها اشاره کرد.به همین دلیل سالانه تعداد زیادی از داوطلبان گروه تجربی با کسب رتبه های برتر و ثبت نام و پذیرش در این رشته ها در کنکور سراسری با یکدیگر رقابت می کنند.

تعدادی از این افراد موفق به کسب رتبه قبولی می شوند و سایر نفرات نمی توانند مجوز ورود به دانشگاه را کسب کنند. این نفرات به دنبال راه هایی از جمله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هستند.حال این سوال مطرح می شود که آیا دانشگاه آزاد رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی را به صورت بدون کنکور ارائه می دهد؟

ثبت نام رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

چند سالی است که دانشگاه آزاد در رشته محل های بسیاری دانشجویان و داوطلبان را به صورت بدون کنکور پذیرش می کند.حدود ۹۵ درصد از رشته محل های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود

واحد دانشگاه آزاد تهران خود نیز شامل چند زیر مجموعه است که در این دانشگاه ها نیز پذیرش بدون کنکور صورت می دهد.شرط پذیرش بدون کنکور در مقاطع مختلف تنها داشتن مدارک مورد نیاز است . البته شرط معدل چند سالی است که از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد حذف شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹