خانه / بدون کنکور / رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد کدام است؟

شرایط ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد چیست؟

زمان ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ارائه دادیم.در این نوشته قصد داریم به بررسی رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد بپردازیم.

چند سالی است که دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف اقدام به جذب و پذیرش بدون کنکور دانشجویان و متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می کند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در ۴ مقطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته،کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ارائه می شود.برای ثبت نام در مقطع کاردانی پیوسته باید مدرک دیپلم داشته باشید و برای ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.البته با داشتن این مدرک می توانید در مقطع کارشناسی پیوسته نیز ثبت نام کنید.برای شرکت در مقطع کارشناسی ناپیوسته باید مدرک کاردانی داشته باشید.

حال این سوال مطرح می شود که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کدام است؟در پاسخ باید بگوییم که حدود ۹۵ درصد از رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می شود.

ثبت نام رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

در فضای مجازی و اینترنتی خبرهایی مبنی بر پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه آزاد مطرح شده است.باید بگوییم که این اخبار کاملا دروغ است و صرفا برای گمراهی داوطلبان و بحث تبلیغاتی است.

به جز تعداد محدودی از رشته های گروه پیراپزشکی که در دانشگاه آزاد و علمی و کاربردی به صورت بدون کنکور ارائه می شود سایر رشته ها پذیرش بدون کنکور نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در هیچکدام از دانشگاه های کشور ندارند و برای قبولی در آن ها باید در کنکور سراسری شرکت کنید و رتبه مورد قبولی را کسب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹