خانه / بدون کنکور / رشته پروتز دندان بدون کنکور

رشته پروتز دندان بدون کنکور

رشته پروتز دندان بدون کنکور

رشته پروتز دندان بدون کنکور امکان پذیر است؟ آیا شرایط خاصی برای ثبت نام در رشته پروتز دندان بدون کنکور وجود دارد؟ در این نوشته سعی داریم به بررسی دقیق رشته پروتز دندان بدون کنکور بپردازیم.

همان طور که مستحضر هستید رشته پروتز دندان تحت عنوان رشته کاردانی تکنسین پروتز دندان در دانشگاه معرفی می شود که این رشته جزء زیر شاخه های گروه علوم تجربی است.

اگر نگاهی به دفترچه انتخاب رشته کنکور بیندازیم متوجه می شویم که رشته پروتز دندان در مقطع کاردانی در دانشگاه های روزانه ظرفیت ارائه و پذیرش دانشجو دارد.البته رشته تکنسین پروتز دندان در انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز ارائه می شود.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوره تحصیلی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

کارشناسی پروتز دندان بدون کنکور

در انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی ۹۶ دانشگاه های سراسری زیر این رشته را ارائه دادند :

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در دوره روزانه به صورت با آزمون ظرفیت پذیرش ۱۰ متقاضیه ثبت نام در این رشته را داشته است.پذیرش مختلط صورت گرفت.

دانشگاه علوم پزشکی البرز در دوره روزانه نیم سال دوم به صورت با آزمون ظرفیت پذیرش ۷ متقاضیه ثبت نام در این رشته را داشته است.پذیرش مختلط صورت گرفت.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در دوره روزانه نیم سال اول به صورت با آزمون ظرفیت پذیرش ۹ متقاضیه ثبت نام در این رشته را داشته است.پذیرش مختلط صورت گرفت.

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در دوره پردیس خودگردان نیم سال اول به صورت با آزمون ظرفیت پذیرش ۲ متقاضیه ثبت نام در این رشته را داشته است.پذیرش مختلط صورت گرفت.

دانشگاه علوم پزشکی لرستان شهر خرم آباد در دوره روزانه نیم سال دوم به صورت با آزمون ظرفیت پذیرش ۱۵ نفر متقاضیه ثبت نام در این رشته را داشته است.پذیرش مختلط صورت گرفت.  و….

باید به اطلاع شما برسانیم که این رشته در انتخاب رشته با آزمون کنکور سراسری مگر اینکه در تکمیل ظرفیت به صورت بدون کنکور باشد  در دسترس می باشد و حتی در انتخاب رشته بدون آزمون کنکور سراسری نیز ارائه نمی شود.

برای آشنایی بیشتر با رشته پروتز دندان و دندانپزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد تراز و رتبه مورد نیاز برای قبولی این رشته در دانشگاه های روزانه با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمه دوم

۳ دیدگاه

 1. سلام من دیپلم تجربی دارم،قصد دارم رشته پروتز دندون رو بدون کنکور ثبتنام کنم
  میشه راهنمایی کنین که کدوم دانشگاه این رشته رو دارن که ثبت نام کنم
  ممنونم

 2. سلام من دیپلم تجربی دارم در کنکور هم رتبه خوبی نگرفتم می خواستم بدونم میتونم رشته پروتز دندان بدون کنکور قبول بشم؟؟!!!اگه میشه به چه صورتی هست؟

 3. سلام من دیپلم تجربی دارم،قصد دارم رشته پروتز دندون رو بدون کنکور ثبت نام کنم
  میشه راهنمایی کنین که کدوم دانشگاه این رشته رو دارن که ثبت نام کنم
  آیا استان هرمزگان همچنین دانشگاهی دارد یا خیر
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹