خانه / بدون کنکور / رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد

رشته ی روانشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد :

رشته روانشناسی کودک بدون کنکور – کارشناسی رشته روانشناسی بدون کنکور – رشته روانشناسی بدون کنکور کرمانشاه – رشته روانشناسی بدون کنکور کرج

برای دریافت مشاوره تحصیلی درزمینه رشته های بدون کنکور با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

یکی از پر طرفدار ترین رشته هایی که امروزه مورد توجه بسیاری رار گرفته است رشته روانشناسی است. رشته روانشناسی هر ساله جزو پر متقاضی ترین رشته ها حساب شده و بسیار مورد توجه قرار می گیرد. این رشته با این که جزو زیر مجموعه رشته های شاخه علوم انسانی قرار دارد اما به صورت شناور از رشته های دیگر مانند ریاضی و یا تجربی نیز می توان وارد آن شد.

رشته ی روانشناسی بدون آزمون

بسیاری از افراد ممکن است در آزمون کنکور سراسری موفق نشوند و نتوانند به دانشگاه های دولتی راه پیدا کنند. در این صورت نمی توانند در رشته مورد علاقه شان به ادامه تحصیل بپردازند. اما با روی کار آمدن دانشگاه های بدون کنکور این سد بزرگ از مقابل دانش آموزان برداشته شد. به این صورت که بعضی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه آزاد اسلامی تعدادی از رشته های پر متقاضی را به صورت بدون کنکور در شعب مختلف این دانشگاه ثبت نام می کند.

رشته روانشناسی

از جمله رشته هایی که هر ساله به تعداد متقاضیان آن افزوده می شود رشته روانشناسی است. اگر شما هم علاقه مند به این رشته شیرن هستید می توانید بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری این رشته را بدون کنکور یعنی بر اساس سوابق تحصیلی در دانشگاه های آزاد ادامه تحصیل داده و به مدارج بالا دست پیدا کنید. اگر شما هم به رشته روانشناسی علاقه زیادی دارید ثبت نام بدون کنکور این رشته برای شما عزیزان گرامی یک پیشنهاد بسیار مناسب است.

شاخه های رشته روانشناسی

رشته های روانشناسی ئارای شاخه های مختلف زیادی است از جمله روانشناسی کودک، روانشناسی خانواده، روانشناسی بالینی، و … . شما عزیزان هم می توانید با توجه به علایق تان یکی از این رشته را برای کارشناسی ارشد تان انتخاب کرده و به تحصیل بپردازید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹