خانه / بدون کنکور / رشته ی معماری بدون کنکور

رشته ی معماری بدون کنکور

رشته ی معماری بدون کنکور

رشته ی معماری بدون کنکور : معماری، یکی از رشته هایی است که بین جوانان امروزی بسیار طرفدار پیدا کرده است و افراد زیادی خواهان تحصیل در آن هستند. اگر هنوز در دوران مدرسه به سر می برید بهتر است که رشته ی ریاضی در دبیرستان ها و یا در هنرستان ها درس بخوانید تا کنکور برای شما در رشته های معماری آسان تر باشد.

کسانی که در هنرستان ها و دبیرستان های فنی و حرفه ای درس خوانده باشند، برای آن ها بعد از گرفتن دیپلم نیز بازار کار وجود دارد. کسانی که در رشته های معماری تحصیل کرده اند یا قصد خواندن آن را دارند باید از خلاقیت، طراحی، ریاضیات و قابلیت نقشه کشی بهره مند باشند تا بتوانند در رشته ی خود به خوبی عمل کنند.

رشته های معماری

معماری نیز مانند دیگر رشته ها، دارای زیر شاخه هایی است که هر فردی با توجه به علاقه و عوامل تاثیر گذار دیگر یکی از آن ها را انتخاب می کند. معماری داخلی، نقشه کشی، معماری سنتی و معماری مدرن، معماری شهری و معماری روستایی، همه نمونه هایی از زیر شاخه های معماری هستند. بعد از انتخاب رشته ای که تحصیل در آن را کرده اید، باید دانشگاه ای که می خواهید در آن درس بخوانید را اتنخاب کنید. در ادامه با دانشگاه هایی که می توانید در آن ها تحصیل کنید بیش تر آشنا می شوید.

دانشگاه های معماری

دانشگاه های بدون کنکور، امروزه متقاضیان زیادی به خود جذب کرده اند و باعث شده تعداد این دانشگاه ها رو به افزایش باشد. دانشگاه های آزاد، دانشکده های هنر و معماری، دانشگاه های علمی کاربردی از انواع دانشگاه هایی هستند که بدون آزمون ورودی دانشجو می گیرند. البته همه ی این دانشگاه ها همه ی گرایش های معماری را ندارند و در این مورد شما باید تحقیق کنید.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹