خانه / بدون کنکور / رشته ی نقشه کشی معماری بدون کنکور

رشته ی نقشه کشی معماری بدون کنکور

رشته نقشه کشی معماری بدون کنکور

رشته ی نقشه کشی معماری بدون کنکور :

رشته ی معماری بدون کنکور – ثبت نام رشته ی معماری بدون کنکور – رشته معماری داخلی بدون کنکور دانشگاه آزاد در تهران – رشته معماری بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

برای دریافت مشاوره تحصیلی با ما تماس بگیرید.

در این رشته معمولا پذیرش در دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، پردیس های خود گردان .و یا ظرفیت مازاد دانشگاه ها و یا حتی روزانه های شهرستان هایی که خیلی زبان زد نیستند انجام می گیرد. شما اگر متقاضی رشته ی نقشه کشی معماری هستید نیز می توانید با مراجعه به منابع مختلف و کسب اطلاعات در باره ی این رشته و بازار کار آن و همین طور گرایش های آن و همچنین مشورت با یک مشاوره تحصیلی مناسب و با تجربه و آگاهی بالا نسبت به انتخاب رشته ی خود در دانشگاه های سراسری و همچنین دانشگاه آزاد اقدام نمایید.

این کار را تا زمان مشخص شده برای مهلت ثبت نام ها بدون عجله و استرس بالا انجام دهید تا انتخاب رشته ی شما بسیار هوشمندانه و جواب دهنده انجام بپذیرد. مسلما اگر همین رشته را در دوره های مختلف تحصیلی یعنی کاردانی، کارشناسی پیوسته و نا پیوسته و کارشناسی ارشد قبول بشوید از خوشحالی وصف نشدنی ای لذت می برید. توجه داشته باشید چون این انتخاب رشته بر اساس سوابف تحصیلی صورت می گیرد باید در انتخاب رشه ی خود دقت لازم را به کار برده و همسنطور فقط رشته های مرد علاقه ی خود را انتخاب نمایید.

آیا دانشگاهی که در طول دوره ی تحصیلی در آن تحصیل می نماییم مهم است؟

مسسلما که دانشگاه شما بسیار مهم می باشد اما مهم تر از ان رشته ی  تحصیلی شما است که تا آخر به شما مربوط می شود و یا حتی بخواهید انتخاب رشته دهید اما در دوره ی کاردانی و کارشناسی آن قدر که رشته ی تحصیلی شما مهم می باشد دانشگاه مهم نیست. اما اگر قصد بورسیه به کشور های دیگر را دارید حتما دانشگاه نیز اثر دارد و همین طور ادامه تحصیل در ان رشته بسیار مهم می باشد. اما باز هم با یک مشاور تحصیلی خوب و آگاه در این زمینه مشورت نمایید.

شهریه ی دانشگاه ها به چه صورت می باشد؟

در رابطه با شهریه ی دانشگاه ها ابتدا به خود دانشگاه و رشته ی تحصیلی شما در دانشگاه بستگی دارد. رشته های تاپ شهریه های بیش تری را از شما می گیرند و رشته هایی که متقاضی چندانی ندارد نیز شهریه ی کم تری را به خود اختصاص می دهند. شهریه ها معمولا دو نوع است یکی شهریه ی ثابت و دیگری شهریه ی متغییر. شهریه ی ثابت شهریه ای است که به عنوان ودیعه دانشگاه از شم می گیرد و شهریه ی متغییر نیز بستگی به تعداد واحد های انتخاب و تعداد واحد های عملی رشته ی شما دارد.

اگر دانشگاه شما نیز شرط معدل بگذارد و یا برای نفرات اول تا سوم هر رشته بخواهد امتیازی در نظر بگیرد شهریه ی متغییر شما را پس خواهد داد. این عمل نیز به نفع شما خواهد بود و هیچ مشکلی را به همراه نخواهد داشت. برای اطلاعات بیش تر از شهریه ی دانشگاه های مختلف در دوره های مختلف به سایت دانشگاه ها مراجعه نمایید.

چگونگی انتخاب یک دانشگاه خوب بر اساس سوابق تحصیلی

همان ظور که در پاراگراف های بالا گفته شد شما باید ابتدا اطلاعات دقیق را کسب نمایید. سپس با یک مشاوره تحصیلی خوب مشورت نمایید. اگر توانایی مالی دارید ترجیحا دانشگاه های بهتری را انتخاب نمایید و برای رشته ی خود هزینه کنید. اگر توانایی مالی ندارید پس ناچارا قید دانشگاه های خوب را بزنید و دانشگاهی را انتخاب نمایید که شهریه ی کمتری را از شما دریافت نماید. اگر این راه را هم نمی خواهید انتخاب کنید یک سال پشت کنکور بمانید و با نهایت تلاش خود سعی کنید در دانشگاه های خوب بدون پرداخت شهریه ای قبول گردید.

 

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹