خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی ساری : در رشته ی روانشناسی در شهر ها و شهرستان های مختلف، در دانشگاه ها در دوره های مختلف، پذیرش دانشجو متفاوت است. به طوری که فردی متقاضی این رشته بوده باشد باید اطلاعات مورد نظر را کسب نموده و با داشتن اطلاعات دقیق در زمینه ی پذیرش دانشگاه ها بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور اقدام به انتخاب رشته خود نماید و همچینین در این زمینه از یک مشاوره ی تحصیلی آگاه و مجرب و همچنین متخصص استفاده نماید.

هدف و ماهیت رشته ی روانشناسی

در دوره های تحصیلی و روانشناسی دو هدف مهم و عمده مطرح می باشد : اول آن که به منظور تربیت افرادی که مفاهیم و اصول نظری و عملی روش های پژوهش در این رشته را فرا گرفته اند و حداقل مهارت های حرفه ای را در یکی از سه گرایش مخصوص این رشته که در این کاربرد فراوان دارد را به دست آورده باشند. دوم آن که بدین منظور دانشجویا رشته های مختلف را با اصول نظریات، مفاهیم و روش های علم روانشناسی آشنا نامید.

روانشناسی طی تاریخچه ی کوتاه خود به گونه های مختلفی تعریف شده است. نخستین دسته از روانشناسان حوزه ی کار خود را مطالعه ی فعالیت های ذهنی افراد می دانستند. با توسعه ی روانشناسی پدیدار شناختی و روان شناختی، بار دیگر به تعریف قبلی رسیدیم و در حال حاضر در تعریف روانشناسی هم به رفتار اشاره می شود و هم به فرایندهای ذهنی.

گرایش ها

روانشناسی رشته ی نسبتا جدیدی است که هنوز مراحل تکاملی را می گذراند. با وجودی که انجمن روانشناسی آمریکا تاکنون ۵۳ زمینه ی مختلف روانشناسی را شناسایی کرده است اما به دلیل تنوع رفتار های انسانی زمینه های تازه ای به طور مستمر در حال پدید آمدن است.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹