خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری : در دانشگاه های آزاد اسلامی در شهر ها و شهرستان های مختلف، همه نوع رشته ای در گروه های آموزشی مختلف معمولا موجود است. به طوری که دانشجوی مربوطه می تواند در رشته ی مورد نظر خود در دانشگاه آزاد تحصیل نماید. در رشته ی روانشناسی نیز به این صورت است که فرد متقاضی با کسب اطلاعات مربوطه و انجام تحقیقات لازم نسبت به انتخاب رشته ی روانشناسی در دانشگاه هایی که پذیرش دانشجو در این رشته ی پر طرفدار را دارد، اقدام نماید. در این پروژه ی دشوار و حساس برای هر دانشجویی وجود یک راهنمای آگاه و یا یک مشاور تحصیلی بسیار ضروری و لازم می باشد.

اطلاعاتی در خصوص رشته روانشناسی

رشته روانشناسی یک رشته کاربردی می باشد که با تمام جنبه های زندگی انسان ها سر و کار دارد. در جامعه ی امروزی روز به روز نیاز به یک مشاور تشدید می شود و چیزی که بیشتر جامعه ی ما نیاز دارد آن است که حتما تمام مشاورین کار آزموده و مجرب و متخصص در زمینه ی مشاوره ای باشند. به همین خاطر هم است که این رشته در بین داوطلبان کنکوری از محبوبیت به خصوصی بر خوردار می باشد.

روانشناسان چه وظایفی را بر عهده دارند؟

روانشناسان با توجه به گرایش و تخصص خود وظایفی مختلفی را به دوش می کشند. برای مثال یک روانشناس بالینی وظیفه دارد که مراجعانی را که در شرایط سخت مانند نگرانی، افسردگی، اضطراب و بیماری های روانی قرار دارند را یاری نماید. یک روانشناس شغلی نیز باید به شرکت ها و سازمان های مختلف در خصوص بهبود عملکرد و افزایش رضایت شغلی و بازار کار و همچنین به نام شدن آن سازمان کمک کند و به آن ها مشاوره نیز بدهد.

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹