خانه / بدون کنکور / رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

رشته روانشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز : اگر به ادامه تحصیل فکر کرده اید، حتما یکی از رشته هایی که در ذهن خود انتخاب کرده اید روانشناسی بوده است. اگر درباره این رشته و دانشگاه های آن اطلاعات کافی ندارید، با ما همراه باشید تا درباره آن اطلاعات بیش تری کسب کنید. روانشناسی به دلیل گرایش های گسترده ای که دارد و همین طور بازار کار مناسبی که دارا است، متقاضیان زیادی با خود دارد. رشته روانشناسی در سراسر دنیا نیز مانند ایران طرفداران زیادی برای خود دارد. در ادامه بیش تر با این رشته آشنا می شوید.

روانشناسی و گرایش های آن

محققان و پژوهشگران برای رشته روانشناسی بیش از ۵۰ زیر شاخه و گرایش های مختلف تعیین کرده اند اما به دلیل جدید بودن هنوز خیلی از آن ها وارد دانشگاه ها نشده اند و امکان تحصیل و اخذ مدرک در آن ها وجود ندارد. اما با این حال باز هم روانشناسی زیر شاخه های زیادی دارد که در دانشگاه های ایران نیز موجود است. روانشناسی عمومی، روانشناسی بالینی، روانپزشکی، انواع مشاوره ها مانند مشاوره تحصیلی، مشاوره ازدواج، مشاوره خانواده از زیر شاخه های رایجی از این رشته هستند که افراد زیادی هر ساله در آن ها تحصیل می کنند. بسیاری از این گرایش های متنوع از روانشناسی به خاطر ارتباطات روانشناسی با دیگر رشته هایی مانند جامعه شناسی، زیست شناسی و انسان شناسی است.  در ادامه با دانشگاه هایی که این رشته ها را دارا هستند، آشنا می شوید.

دانشگاه های بدون کنکور

یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه تحصیل در رشته های روانشناسی، تحصیل در دانشگاه های بدون کنکور هستند. دانشگاه های پیام نور، دانشگاه آزاد، دانشگاه های علمی کاربردی از انواع دانشگاه های بدون کنکور هستند. این دانشگاه ها به راحتی بدون آزمون ورودی، امکان تحصیل را برایتان فراهم می کنند.

 

مرکز مشاوره تحصیلی مالیم گروه

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

با شماره تلفن مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی تحصیلی مالیم از طریق تلفن ثابت

با  مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل فرمایید

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹