خانه / دکترای تخصصی / زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷

زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷

زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷

زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷ : زمان ثبت نام آزمون دکترای وزارت بهداشت (دکترای تخصصی) برای سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ اواخر بهمن ماه آغاز می شود. داوطلبانی مجاز به شرکت در آزمون دکترای وزارت بهداشت هستند که ، از سلامت جسمی و روحی متناسب با رشته انتخابی خود برخوردار باشند .

داوطلبانی که در آزمون دکترای وزارت بهداشت شرکت می کنند ، می بایست دارای مدرک فوق لیسانس در رشته خود ، یا دارای مدرک دکترای تخصصی باشند .

داشتن یکی از مدارک زبان انگلیسی طبق آن چه از طرف وزارت بهداشت اعلام شده ، از شرایط شرکت در آزمون دکترای وزارت بهداشت است .

ثبت نام آزمون دکترای وزارت بهداشت  از ۲۴ بهمن ۹۶ آغاز می شود ، و تا ۴ اسفند ۹۶ ادامه دارد . داوطلبان متقاضی آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷ می بایست در تاریخ ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند ، و ضمن مطالعه دفترچه راهنمای آزمون دکترای تخصصی  به صورت اینترنتی ثبت نام نمایند . ارسال مدارک خواسته شده هم از طریق همین سایت انجام می گیرد .

برای کسب اطلاعات در مورد زمان آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷ با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون دکترای وزارت بهداشت ۹۷

زمان برگزاری آزمون دکترای وزارت بهداشت در روز های پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷ ، و جمعه ۲۱ اردیبهشت ۹۷ خواهد بود .  دواوطلبان متقاضی به طور تقریبی سه ماه فرصت دارند که ، خود را برای آزمون دکترای وزارت بهداشت آماده نمایند . این مدت زمان برای موفقیت داوطلبانی که برنامه ریزی درست و سنجیده ای داشته باشند کافی است .

گفتنی است که داوطلبان با توجه به مدرک تحصیلی خود می توانند حداکثر در دو مجموعه رشته ثبت نام کنند . زمان برگزاری آزمون دو رشته ای انتخاب می کنند ، در دو روز متفاوت خواهد بود .

موارد امتهانی در آزمون دکترای وزارت بهداشت شامل ، دروس تخصصی برای هر رشته ، و درس استعداد تحصیلی (برای همه رشته ها با ضریب یک ) است .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹