خانه / دانشگاه آزاد / زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد دهه اول شهریور اعلام شده است. بنابر اعلام معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد دهه اول شهریور اعلام شده بود. تا به حال نتایج اعلام نشده است لکن به احتمال زیاد نتایج تا ۱۰ شهریور اعلام می گردد .

برای کسب اطلاعات بشتر با مشاورین گروه مالیم تماس حاصل فرمایید.

 اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

در سالهای گذشته نیز زمان اعلام نتایج ارشد و انتخاب رشته دانشگاه آزاد دهه اول شهریور اعلام میشد.در سالهای گذشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به صورت مستقل برگزار می گردید. اما امسال برای نخستین بار آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با آزمون کارشناسی ارشد سراسری ادغام گردید و در روزهای ۷ و ۸ اردیبهشت ماه برگزار گردید. نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد در روز ۱۴ خرداد اعلام گردید و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مجاز به انتخاب ۱۰۰ رشته انتخابی در فرم انتخاب رشته بودند. زمان انتخاب رشته دانشگاه ازآزاد ۱ الی ۳۱ تیر اعلام شده بود.

داوطلبان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می توانند به سایت معاونت آموزش و سنجش دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایند و نتایج نهایی خود را دریافت نمایند. نشانی سایت معاونت آموزش و سنجش دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

داوطلبانی که در رشته و واحد انتخابی خود پذیرفته شده اند تا روز ۱۸ شهریور فرصت خواهند داشت با مراجعه به واحد دانشگاهی پذیرفته شده با ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام نمایند.

زمان تکمیل ظرفیت ارشد

همچنین بعد از اتمام مهلت ثبت نام و شروع کلاسها تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد برای واحدهای دانشگاهی که ظرفیتشان تکمیل نشده است شروع می شود و کسانی که در رشته ای قبول نشده اند می توانند در تکمیل ظرفیت یک بار دیگر شانس خود را امتحان نمایند. علاوه بر این آن دسته از داوطلبانی که در یک رشته پذیرفته شده اند و می خواهند رشته خود را تغییر دهند در تکمیل ظرفیت این امکان برای آنه ها فراهم می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹