خانه / تکمیل ظرفیت / زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ از سوی سازمان سنجش و اموزش کشور اعلام شد.آن دسته از متقاضیانی که  بعد از انتخاب رشته ی دانشگاه سراسری قبول شدند و موفق به ثبت نام نشده اند و رضایت کامل از انتخاب رشته خود ندارند می توانند پس از زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری  از طریق سایت سازمان سنجش و یا مشاوران تحصیلی مالیم گروه ثبت نام خود را کنند.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری ۹۶

مشاورین تحصیلی مالیم گروه به شما در جهت انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت دکتری و ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شما را راهنمایی میکنند.همچین شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری را مطالعه کنید و یا می توانیید با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

با این وجود که متقاضیان دکتری دانشگاه سراسری چندین بار در مقاطع تحصیلی انتخاب رشته کرا انجام دادند اما انتخاب رشته در مقطع دکتری به دیل رقابت زیاد از همیت بیشتری برخوردار است و حساسیت بالایی نسبت به مقاطع دیگر دارد.

تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه سراسری

شاید این سوال در ذهن خیلی از افراد ایجاد شود که چه کسانی می توانند بعد از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دکتری سراسری ۹۶ در تکمیل ظرفیت این مقطع ثبت نام کرده و شانس خودت را امتحان کنند.

در مورد تاریخ ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری سراسری سازمان سنجس اعلام کرد و داوطلبان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری در مقطع دکتری سال ۹۶ می توانند از ۱۶ آبان تا ۲۲ آبان ثبت نام خود را تکمیل کنند.

شما عزیزان برای راهنمایی حهت انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری و ثبت نام تکمیل ظرفیت در مقطع دکتری ،کارشناسی ارشد میتوانید با مشاوران مالیم گروه ارتباط برقرار کنید.

شما عزیزان برای ارتباط با مشاوره تحصیلی مالیم گروه می توانید از طریق تلفن ثابت تماس بگید.مشاورین مالیم گروه همه روز حتی در ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱ شب آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹