خانه / مقالات / زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷

زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷

زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷

زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷ اعلام شده است؟ آیا زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷ به درستی انتخاب شده است؟ در این نوشته قصد داریم به بررسی و بیان زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷ بپردازیم.

فرا رسیدن ماه خرداد همواره باعث ایجاد استرس و اضطراب در دانش آموزان به خصوص دانش آموزان سال آخر دبیرستان می کند.با نزدیک شدن به این ماه دانش آموزان در تلاش اند که خود را برای این امتحانات آماده کنند و خانواده ها نیز در تلاشند که فضای خوبی را برای فرزندان خود مهیا کنند تا بتوانند به آرامش خیال درس بخوانند.

برنامه ریزی درسی امتحانات
برنامه ریزی درسی امتحانات

برنامه ریزی درسی بعنوان یکی از پارامترهایی است که اگر به درستی به آن پرداخته شود می تواند در این مسیر از استرس دانش آموزان بکاهد.کسانی در این امتحانات به نتیجه مطلوب دست می یابند که در طول سال تحصیلی به شکل مرتب دروس خود را مطالعه کرده باشند.

خرداد ماه برای متقاضیانی که خود را برای کنکور نیز آماده می کنند از اهمیت خاصی برخوردار است.دانش آموزان پایه چهارم باید در دو نوع امتحان شرکت کنند.اول امتحانات هماهنگ کشوری  دوم امتحانات داخلی که توسط اساتید مدرسه به عمل می آید و تاثیر زیادی در نتیجه کنکور ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

تاریخ و زمان برگزاری امتحانات نهایی خرداد ۹۷

همانطور که در ابتدای مطالب عنوان کردیم تعدادی از دروس دانش آموزان سال چهارم یا همان پیش دانشگاهی به صورت هماهنگ کشوری ارزیابی می شود.نمرات این دروس بر روی نتیجه کنکور و رتبه داوطلب در کنکور تاثیر مستقیم دارد.لذا باید برای مطالعه این دروس و کسب تسلط کافی برنامه ریزی دقیق و هدفمند داشته باشید.

تاریخ دقیق برگزاری امتحانات نهایی سال چهارم دبیرستان توسط سازمان سنجش و آموزش وزارت آموزش و پرورش اعلام شده است که برای اطلاع از آن می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹