خانه / سراسری / زمان برگزاری کنکور ۹۷

زمان برگزاری کنکور ۹۷

زمان برگزاری کنکور ۹۷

زمان برگزاری کنکور ۹۷ چه زمانی خواهد بود.در این نوشته قصد داریم زمان برگزاری کنکور ۹۷ را در آزمون سراسری،کنکور کارشناسی ارشد،آزمون دکترا،کنکور کاردانی به کارشناسی و کنکور کاردانی فنی و حرفه ای بیان کنیم .

داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری ۹۷ را دارند ، می بایست خود را برای آزمون ثبت نام کنند .

 داوطلبانی می توانند در کنکور سراسری شرکت کنند ، که در تاریخ های اول تا یازدهم بهمن ماه در سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را به ثبت رسانده باشند.

برای دریافت زمان برگزاری کنکور ۹۷ با مشاوره تحصیلی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

 البته برای داوطلبانی که در تاریخ گفته شده ثبت نام نکرده اند،فرصت مجدد ثبت نام در نظر گرفته شده است .داوطلبان می توانند از ۱۳ تا ۱۶ اسفند ماه ثبت نام کنند ، و اگر هم ثبت نام کرده اند ، می توانند اطلاعات خود را ویرایش کنند.

زمان برگزاری کنکور سراسری ۹۷

زمان برگزاری کنکور ۹۷ بر خلاف کنکور سراسری سال گذشته هیچ گونه تقارنی با ماه مبارک رمضان ندارد ، و مانند روال گذشته اوایل تیر ماه برگزار خواهد شد .

داوطلبان کنکور سراسری که در پنج گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک ، هنر و زبان های خارجی در آزمون ثبت نام کرده اند ، در روزهای پنج شنبه ۷ و جمعه ۸ تیر ماه ۹۷ به رقابت خواهند پرداخت .

نتیجه آزمون هم که معمولا در اواسط مرداد همان سال خواهد بود .

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ در اردیبهشت ماه سال آینده خواهد بود .

چند سالی است که تعداد داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد به شدت افزایش یافته است.از طرفی هم ظرفیت های پذیرش بیشتر شده است . عمده رقابت داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد بر روی پذیرش در دانشگاه های روزانه است.

داوطلبانی که می خواهند در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ شرکت کنند ، می بایست در روزهای ۱۶ آذر تا ۲۲ آذر ۹۶ در سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را انجام داده باشند .

زمان برگزاری کنکور ۹۷ در روزهای پنج شنبه و جمعه ۷ و ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ خواهد بود . ضمنا آزمون در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد .

صدای مشاوره تحصیلی مالیم

داوطلبان می بایست چند روز قبل از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ، یعنی در تاریخ سوم تا پنجم اردیبهشت ۹۷ به سایت سازمان سنجش مراجعه و کارت شرکت در آزمون را دریافت کنند . لازم به ذکر است که داوطلبان بدون در دست داشتن کارت شرکت در آزمون حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت .

مکان و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۹۷  بر روی کارت شرکت در آزمون ذکر شده است .

( Ph.D )زمان برگزای آزمون دکترای

 داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون دکترای ۹۷ را دارند ، و در روزهای اول تا تا هفتم آذر ماه ۹۶ ثبت نام خود را انجام داده اند می توانند ، در روزهای سه شنبه تا پنج شنبه یکم تا سوم اسفند ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند ، و کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کنند .

 ۹۷ در روز جمعه ۴ اسفند ۹۶ خواهد بود . لازم به یادآوری است که آزمون دکترا به ( Ph.D )  زمان برگزای آزمون دکترای

به صورت دو مرحله ای و نیمه متمرکز است . داوطلبان می بایست پس از قبولی در آزمون ورودی خود را برای شرکت در مصاحبه دکترا آماده کنند .

زمان برگزاری کنکور کاردانی ۹۷

زمان برگزاری کنکور کاردانی ۹۷ به طور دقیق اعلام نشده است . این جمله به منزله حذف کنکور کاردانی برای داوطلبان فنی و حرفه ای و کار و دانش نخواهد بود .

کنکور کاردانی ۹۷ برگزار خواهد شد ، اما اینکه چه تفاوت هایی با کنکور سال گذشته داشته باشد ، و این که این آزمون برای همه رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش است ، یا خیر هیچ اطلاعاتی در دست نیست .

براساس ثبت نام و برگزاری آزمون کاردانی سال گذشته انتظار می رود ، که اواسط اردیبهت ماه ۹۷ به بعد ثبت نام برای داوطلبان کنکور کاردانی آغاز شود . زمان برگزاری کنکور کاردانی ۹۷  اواسط تابستان ۹۷ خواهد بود .

نتایج آزمون کاردانی هر ساله اواخر شهریور ماه اعلام می شود . طبق همین برنامه هر ساله اعلام نتایج هفته آخر شهریور خواهد بود .

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی۹۷

زمان برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ هنوز مشخص نیست .

داوطلبانی می توانند در آزمون کاردانی به کارشناسی شرکت کنند ، که دارای مدرک کاردانی باشند . این داوطلبان می بایست آماده باشند ، زیرا طبق زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۶ ، ثبت نام در نیمه اول خرداد ماه خواهد بود . زمان برگزاری آزمون هم به دهه دوم مرداد موکول می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹