خانه / استعدادهای درخشان / زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸ :زمان ثبت نام آزمون تیز هوشان ۹۷ – ۹۸ نزدیک است . دانش آموزان زیادی هستند ، که تمایل دارند در مدارس تیز هوشان تحصیل کنند . تنها شرط تحصیل در مدارس تیزهوشان قبول شدن در آزمون ورودی آن است .

در صورت نیاز به مشاوره برای ورود به تیزهوشان با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

آزمون های تیز هوشان هر ساله در سراسر کشور در دو مقطع برای ورود به پایه های هفتم و دهم برگزار می شود . موفقیت در آزمون های تیزهوشان کار چندان ساده ای نیست ، و تنها کسانی موفق می شوند ، که برنامه ریزی درست و حساب شده ای داشته باشند .

اول از همه باید از تاریخ ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون مطلع باشند .دانش آموز متقاضی باید بداند چقدر فرصت دارد ، تا بتواند بر اساس مدت زمانی که دارد برنامه ریزی کند .

برای کسب اطلاعات در مورد زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ – ۹۸

ثبت نام  آزمون تیز هوشان در سال گذشته از ۲۵ بهمن شروع شد ، و به مدت یک هفته ادامه داشت . پیش بینی می شود که امسال هم ثبت نام آزمون تیز هوشان مانند سال گذشته اواخر بهمن یا اوایل اسفند ماه  باشد .

زمان برگزاری آزمون هم به طور تقریبی اواسط اردیبهشت ماه خواهد بود . در هر صورت برای دسترسی به تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون باید صبر کرد . همه  اخبار و اطلاعیه های مربوط به آزمون تیز هوشان را می توان در سایت رسمی استعداد های درخشان مطالعه کرد.

دانش آموزان متقاضی آزمون تیزهوشان باید هر چه سریع تر تصمیم بگیرند و  بهترین راه قبولی در تیزهوشان را انتخاب کنند.

، زیرا اگر بخواهند از هم اکنون شروع کنند ، کمتر از چهار ماه فرصت دارند . البته این را هم بگویم که چهار ماه برای کسانی که مشاوره و برنامه سنجیده ای داشته باشند ، مدت زمان کمی نیست .  دانش آموزان می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال و ابهامی با کارشناسان ما در تماس بگیرند .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹