خانه / اخبار / زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸ در چه تاریخی می باشد؟ برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸ این نوشته را بخوانید.

زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸  از روز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۷ لغایت روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۷ می باشد.ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود.متقاضیان ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی باید تمام مراحل ثبت نام را در زمان مقرر و تعیین شده انجام دهند.ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود.

برای ثبت نام ابتدا بایستی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و بعد از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و خرید کارت اعتباری ثبت نام در کنکور ثبت نام کنند.اگر متقاضی ثبت نام در کدرشته های دانشگاه ها و موسسات غیرانتفاعی هستید علاوه بر خرید کارت اعتباری اولیه باید هزینه بیشتری برای خرید کارت اعتباری رشته های دانشگاه غیرانتفاعی پرداخت کنید.

طبق روال سال های گذشته زمان برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی همه دانشگاه ها و موسسات عالی در مرداد ماه می باشد.

در صورتی که در هریک از مراحل ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ با مشکل مواجه شدید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.با مشاوره تحصیلی مالیم گروه در جهت ثبت نام مطمئن گام بردارید.

شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷ – ۹۸

حال به بررسی شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۷-۹۸ می پردازیم.

۱٫داشتن مدرک کاردانی که مورد تایید وزارت علوم باشد.

۲٫در صورتی که متقاضی شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی دانشجوی دوره کاردانی باشد باید تا پایان شهریور ماه مدرک کاردانی خود را دریافت کند تا بتواند در انتخاب رشته نیم سال اول و دوم تحصیلی سال ۹۷-۹۸ شرکت کند.در صورتی که این دانشجو تا پایان بهمن ۹۷ مدرک کاردانی خود را دریافت کند می تواند در انتخاب رشته نیم سال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۸ شرکت کند.

متقاضیانی که در گروه پزشکی پذیرفته شدند مطابق با تعهد نامه باید برابر مدت زمان تحصیل خود ،دوره خدمت خود را بگذرانند.

متقاضیان مرد در صورتی که سال آخر مقطع کاردانی باشند می توانند برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی از معافیت تحصیلی خدمت سربازی بهره مند شوند.

متقاضیانی که دارای مدرک اتمام دوره کاردانی رشته های علوم پزشکی باشند و در مراکز دولتی یا خصوصی به صورت رسمی یا پیمانی شاغل باشند و حداقل ۵ سال سابقه کار مرتبط با رشته خود را داشته باشند می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته رشته های آموزشی پزشکی شرکت کنند.

پذیرش در بعضی رشته ها نظیر مهندسی بهداشت حرفه ای و محیط،ساخت پروتز دندان براساس سوابق تحصیلی یعنی معدل کاردانی صورت می گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹