خانه / سراسری / زمان ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۷

زمان ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۷

زمان ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۷

زمان ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۷ اعلام شده است؟ برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید فنی حرفه ای ۹۷ با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

آزمون کاردانی با هدف انتخاب بهترین افراد،قرار دادن مناسب قبول شدگان در رشته های تحصیلی و راهنمایی متقاضیان به رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه فنی حرفه ای برگزار می شود.شرکت در آزمون کاردانی فنی حرفه ای مشروط به داشتن مدرک پایان دوره متوسطه نظام جدید فنی حرفه ای و کاردانش تا پایان شهریور ماه ۹۷ یا داشتن دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم می باشد.

لذا بایستی پیش از هر کاری دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنید و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید و به دنبال آن انتخاب رشته کنید.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای ۹۷

همانطور که در ابتدا بیان کردیم شرکت در آزمون کاردانی مشروط به داشتن دیپلم چهارساله نظام قدیم یا سه ساله نظام جدید است.زمان ثبت نام برای کنکور کاردانی ۹۷ از ۳ خرداد ۹۷ آغاز شده و تا روز شنبه ۱۲ خرداد ۹۷ ادامه خواهد داشت.این ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی است.

برای ثبت نام باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و در ابتدای کار کارت اعتباری به مبلغ ۲۰۰۰ تومان را خریداری کنید و بعد از آن مراحل ثبت نام را پیگیری کنید.

شرایط ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای ۹۷

۱٫ارائه مدرک دیپلم فنی نظام قدیم یا مدرک فنی حرفه ای و کاردانش نظام جدید

۲٫اگر متقاضی در یکی از کدرشته های انتخابی مورد نظر برای ورودی مهرماه قبول شود ولی نتواند تا پایان شهریور ماه دیپلم خود را دریافت کند اجازه ثبت نام نخواهد داشت.در صورتی که برای ورودی بهمن ماه قبول شود و تا پایان نیم سال تحصیلی اول مدرک خود را دریافت کند می تواند ثبت نام کند.

۳٫اگر متقاضی مدرک پیش دانشگاهی یا مدارک بالاتر از کاردانی را داشته باشد حق شرکت در این آزمون را نخواهد داشت.در صورت شرکت وقبولی ،قبولیشان باطل می شود

۴٫داشتن توانایی جسمی متناسب با رشته انتخابی

۵٫قبول شدگان در دوره روزانه آزمون کاردانی ۹۶ حق شرکت در این آزمون را ندارند.

زمان توزیع کارت و برگزاری آزمون کاردانی فنی حرفه ای ۹۷
هفته اول مرداد ماه ۹۷ زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی می باشد.که برای دریافت آن باید ابتدا به سایت سنجش مراجعه کنید و با وارد کردن کدپیگیری و شماره پرونده کارت خود را دریافت کنید.

زمان برگزاری این آزمون در مرداد ماه می باشد.نتایج این آزمون در شهریور ماه ۹۷ اعلام می شود که برای مشاهده آن باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

اگر دسترسی به اینترنت ندارید برای ثبت نام و یا مشاهده کارنامه آزمون کاردانی می توانید و مشاوره تحصیلی با مشاوران مالی گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹