خانه / سراسری / زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷ چه موقع است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۷ ارائه دادیم.حال به بررسی و بیان زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷ می پردازیم.

براساس اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام و پذیرش در تمام رشته های مقطع کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای کاملا براساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور می باشد.یعنی ثبت نام و پذیرش براساس معدل دیپلم می باشد و این شیوه پذیرش فقط برای دانشگاه های فنی و حرفه ای انجام می شود.

بر این اساس ثبت نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی انجام می شود و زمان شروع آن روز یکشنبه سوم خرداد ماه می باشد و تا دوازدهم خرداد ماه ادامه دارد.

ضروری است متقاضیان در زمان گفته شده ابتدا دفترچه راهنما (که همزمان با شروع ثبت نام می باشد و از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است) را به طور دقیق مطالعه کنند و با فراهم کرده مدارک و اطلاعات خواسته شده به سایت سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

البته این نوع شیوه پذیرش در سال ۹۷ انجام می شود و روش پذیرش و ثبت نام داوطلبان در سال ۹۸ در زمان دیگری از طریق همین سایت اعلام می شود.

برگزاری کنکور کاردانی فنی حرفه ای و کاردانش ۹۷

همانطور که در بالا اشاره کردیم کنکور فنی و حرفه ای و کاردانش برای همه رشته ها حذف شده است و پذیرش و ثبت نام دانشجویان براساس سوابق تحصیلی یا همان بدون کنکور انجام می شود.بعد از ثبت نام و انتخاب رشته نوبت به اعلام نتایج می رسد که زمان آن هفته آخر شهریور ماه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹