خانه / پزشکی / زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷

زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷

زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷

زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷ چه موقع است؟

آیا زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷ با زمان ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد تفاوت دارد؟

زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷ قابل تمدید است؟

در نوشته قبل مطالبی در مورد دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۷ بیان کردیم.در این نوشته می خواهیم به بررسی زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷ بپردازیم.

زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد 97
زمان ثبت نام کنکور پزشکی دانشگاه آزاد ۹۷

در سال های قبل ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد و ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه های دولتی به صورت کاملا مجزا از یکدیگر انجام می شد.برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید به سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه می کردید و برای ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه دولتی باید به سایت سازمان سنجش مراجعه می کردید.ولی طی سال های گذشته با ادغام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد،فرآیند ثبت نام و نام نویسی آن ها نیز به صورت یکپارچه صورت می گیرد.

برای ثبت نام و نام نویسی در آزمون سراسری دانشگاه آزاد برای هر کدام از ۵ گروه آزمایشی ریاضی،تجربی،انسانی،هنر و زبان باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.در ادامه به نحوه و شرایط ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد می پردازیم.

البته دانشگاه آزاد در کنار پذیرش با کنکور،رشته هایی را نیز به صورت بدون کنکور ارائه می دهد که زمان ثبت نام و انتخاب رشته آن ها حدود ۱ماه پیش از شروع نیم سال تحصیلی است.رشته های پزشکی و پیراپزشکی نه تنها در دانشگاه آزاد بلکه در هیچ دانشگاهی به صورت بدون کنکور ارائه نمی شود و ثبت نام و انتخاب رشته در این رشته مشروط به حضور در کنکور سراسری و کسب رتبه و تراز مورد نظر است.کافی که در کنکور سراسری شرکت کنید و بعد از اعلام نتایج و مجاز شدن به انتخاب رشته دانشگاه آزاد،کدرشته محل رشته های پزشکی و دندانپزشکی در لیست انتخاب رشته های خود وارد کنید.

 نحوه ثبت نام کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۷

متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری باید در هفته اول بهمن ماه به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند و با خرید کارت اعتباری و وارد کردن شماره سریال ۱۲ رقمی اطلاعات ثبت نام خود را در سایت سنجش وارد کنند و رسید ثبت نام خود را دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه تماس برقرارکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹