خانه / مشاوره تحصیلی / زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور

زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور

زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور

زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور : زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نوربرای نیم سال دوم ۹۶ – ۹۷ آغاز شده است . دانشجویان متقاضی مهمان موقت برای درخواست مهمانی می توانند به دو روش اقدام نمایند ، روش حضوری و روش غیر حضوری . انتخاب شیوه درخواست ،به دانشگاه محل تحصیل متقاضی بستگی دارد . بعضی از دانشگاه ها از شیوه حضوری استفاده می کنند ، و بعضی دیگر از شیوه غیر حضوری .( با مراجعه به سیستم گلستان)

مهمان موقت شدن در دانشگاه پیام نور شرایط و مدارک خاصی را نمی خواهد . تنها موافقت واحد های دانشگاهی مبدا و مقصد کفایت می کند . دانشجویان متقاضی  بدانند که در صورت موافقت درخواست مهمان موقت ، شهریه متغیر آنها افزایش می یابد . مقدار افزایش شهریه به محل دانشگاهی که دانشجو قصد مهمان شدن در آن را دارد،بستگی دارد .

برای کسب اطلاعات در مورد ازمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور برای ترم بهمن سال تحصیلی ۹۶ – ۹۷ به شرح زیر است.

زمان درخواست پذیرش دانشجو مهمان موقت دانشگاه پیام نور

مهلت ثبت مهمان موقت : از ۲ دی ماه شروع و تا ۳۰ دی ماه ۹۶ ادامه دارد .

در ادامه به چند نکته مهم درباره زمان درخواست مهمان موقت دانشگاه پیام نور می پردازیم .

۱- اگر ازطریق سیستم  گلستان درخواست مهمان داده باشید ، تا زمانی که وضعیت شما  در سیستم گلستان مشخص نشود ، (موافقت یا عدم موافقت با درخواست مهمان موقت) امکان انتخاب واحد وجود نخواهد داشت .

۲- دانشجویان دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند درخواست مهمان موقت دهند ، به شرط آن که دانشگاه های مبدا و مقصد رشته ، مقطع و گرایش شما را داشته باشند . برای آگاهی از وضعیت دانشگاه مقصد وچگونگی داشتن رشته و گرایش تحصیلی می توانید با برترین  کارشناسان ما تماس بگیرید ، و در مورد همه ابهاماتی که در ذهن شماست مشاوره و راهنمایی بگیرید .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹