خانه / دانشگاه آزاد / زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶  قبولی در مقطع دکتری برای یک دانشجوی دانشگاه آزاد از اهمیت بالایی برخوردار است بطوری که از همه ظرفیت ها وفرصت های خود برای قبولی در دکتری استفاده میکند.

یکی از این فرصت ها تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ است

برای اطلاع از رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کلیک کنید.
به قول اکثر مشاوران تحصیلی تکمیل طرفیت دانشگاه آزاد برابر است شانس دوباره برای قبولی در دانشگاه.
کسانی که از رشته ودانشگاه محل تحصیل خود رضایت ندارند تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ فرصت خوبی است تا در جایی بهتر ادامه تحصیل بدهند.

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

طبق روال سال های گذشته ۲بار در سال بوده است.یک نوبت آن مربوط به مهر ماه میشد که معروف به تکمیل ظرفیت مهر میشد که زمان ثبت نام آن اوایل وگاهی اوقات اواسط مهر ماه بود ودیگری تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد بهمن ماه که اکثر اوقات در اواخر دی ماه وحداکثر اوایل بهمن ماه بوده است.

برای اطلاع از قوانین دانشگاه آزاد کلیک کنید.
ولی امسال هنوز زمان دقیق تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ مشخص نشده است.ولی بهرحال در حوالی مهرماه یا دی ماه برگزار میشود.پس همیشه این دو ماه را به یاد داشته باشید.
طریقه تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد ۹۶به این شکل است که ابتدا باید وارد سایت سنجش وپذیرش دانشگاه آزاد بروید و فرم مربوط به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد را کامل نمایید.
برای انجام این کار میتوانید با مراجعه به مشاوران مالیم گروه به یک انتخاب رشته ایده آل دست یابید.تنها با یک تماس میتوانید به جمع خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

حال به بررسی شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد ۹۶ میپردازیم.
نکته مهم شرکت در انتخاب رشته تکمیل طرفیت دکتری دانشگاه آزاد این است که همه کسانی که در آزمون مقطع دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند میتوانند در هر دونوبت تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه ازاد،مهرماه وبهمن ماه ثبت نام کنند.
برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹