خانه / کارشناسی ارشد / زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد : زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷ اوایل اسفند ماه سال جاری خواهد بود .

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که در تاریخ ۱۶  آذر تا ۲۶ آذر ۹۶ در سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده اند ، فرصت دارند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند . البته اصلاحاتی هم در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ صورت گرفته ، که داوطلبان می بایست با توجه به این اصلاحات اطلاعات ثبت نامی خود را تغییر دهند .

برای کسب اطلاعات در مورد زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

اصلاحات دفترچه راهنما عمدتا مربوط به رشته های علوم اقتصادی ، مجموعه علوم اجتمایی،مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل ، مجموعه مدیریت ، مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری ، مجموعه مهندسی برق،مجموعه مهندسی شیمی و مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی است . داوطلبان این رشته ها می بایست اطلاعات مربوط به رشته خود را ویرایش کنند ( با توجه به اصلاحات ) .

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷

زمان ویرایش  اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷ از روز دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ تا روز پنج شنبه ۳ اسفند ۹۶  خواهد بود . داوطلبان عزیز می توانند در تاریخ ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند ، و اطلاعات ثبت نامی خود را تغییر دهند . داوطلبان توجه داشته باشند،که قبل از مراجعه به سایت برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی یک بار دیگر دفترچه راهنما و اصلاحات آن را به دقت بخوانند،سپس نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند .

داوطلبان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهامی با کارشناسان ما تماس بگیرید ، و ابهامات خود را برطرف نمایند . ذکر این نکته ضرورت دارد که حتما در تاریخ ذکر شده نسبت به ثبت نام اطلاعات خود اقدام کنید ، در غیر این صورت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *