خانه / کارشناسی ارشد / زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد
زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد
زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد : زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷ اوایل اسفند ماه سال جاری خواهد بود .

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد که در تاریخ ۱۶  آذر تا ۲۶ آذر ۹۶ در سایت سازمان سنجش ثبت نام کرده اند ، فرصت دارند اطلاعات ثبت نامی خود را ویرایش کنند . البته اصلاحاتی هم در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ صورت گرفته ، که داوطلبان می بایست با توجه به این اصلاحات اطلاعات ثبت نامی خود را تغییر دهند .

برای کسب اطلاعات در مورد زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

اصلاحات دفترچه راهنما عمدتا مربوط به رشته های علوم اقتصادی ، مجموعه علوم اجتمایی،مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل ، مجموعه مدیریت ، مجموعه مدیریت کسب و کار و امور شهری ، مجموعه مهندسی برق،مجموعه مهندسی شیمی و مجموعه علوم ارتباطات اجتماعی است . داوطلبان این رشته ها می بایست اطلاعات مربوط به رشته خود را ویرایش کنند ( با توجه به اصلاحات ) .

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷

زمان ویرایش  اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کارشناسی ارشد ۹۷ از روز دوشنبه ۳۰ بهمن ۹۶ تا روز پنج شنبه ۳ اسفند ۹۶  خواهد بود . داوطلبان عزیز می توانند در تاریخ ذکر شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند ، و اطلاعات ثبت نامی خود را تغییر دهند . داوطلبان توجه داشته باشند،که قبل از مراجعه به سایت برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی یک بار دیگر دفترچه راهنما و اصلاحات آن را به دقت بخوانند،سپس نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایند .

داوطلبان می توانند در صورت بروز هر گونه مشکل یا ابهامی با کارشناسان ما تماس بگیرید ، و ابهامات خود را برطرف نمایند . ذکر این نکته ضرورت دارد که حتما در تاریخ ذکر شده نسبت به ثبت نام اطلاعات خود اقدام کنید ، در غیر این صورت زمان تعیین شده تمدید نمی گردد .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم گروه

همچنین ببینید

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور در مرداد ماه هر سال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *