خانه / دانشگاه آزاد / سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد

سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد :سامانه نقل وانتقال دانشجویی دانشگاه آزاد ، چگونه سامانه ای است ؟ و چه خدماتی به دانشجویان دانشگاه آزاد ارائه می دهد ؟

برای مشاهده صفحه زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد نیم سال دوم کلیک کنید.

دانشجویانی که قصد انتقال یا مهمانی به دانشگاه دیگری را دارند ، باید با سامانه  نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد آشنایی داشته باشند . دانشجویان با وارد شدن به سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد ( منادا ) در خواست مهمان یا انتقال خود را ثبت می کنند . از طریق خدمات این سامانه نیازی به پیگیری حضوری داوطلب به دانشگاه های مبدا و مقصد نیسست . این شیوه خدمات مشکلات دانشجویان را تا حدودی حل می کند ، زیرا همه مراحل ثبت درخواست از ابتدا تا پیگیری و موافقت نهایی از طریق همین سامانه انجام می شود.

برای کسب اطلاعات در مورد سامانه نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد با مشاوره تحصیلی مالیم تماس بگیرید.

حال چگونگی وارد شدن و ثبت در خواست را در سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد شرح می دهیم .

ثبت در خواست در سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد

اول وارد سایت مورد نظر می شویم و به ترتیب اطلاعات خواسته شده را وارد می کنیم ، تا بتوانیم وارد سامانه شویم . این اطلاعات  کد ملی ،شماره دانشجویی ،شناسه  و عبارت امنیتی است .

دانشجویان پس از وارد شدن به سامانه وجهی را به عنوان هزینه بررسی مدارک انتقال یا مهمانی پرداخت می کنند . (این وجه قابل برگشت نیست) سپس مدارک خواسته شده را اسکن می کنند . مدارک اسکن شده کارنامه کلی تحصیلی ، شناسنامه ، کارت ملی و … است .

نکته : پس از تمام شدن مهلت ثبت در خواست مهمان یا انتقالی امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد . دانشجویان توجه داشته باشند ، که در ثبت اطلاعات دقت نمایند .

دانشجویان عزیز اگر در حین ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد با ابهام یا سوالی برخورد کردند ، می توانند با کارشناسان ما تماس بگیرند ، و مشکلات خود را برطرف نمایند .

برای ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹