سمپاد

سمپاد

سمپاد یا همان سازمان پرورش استعداد های درخشان که بیشتر به نام تیزهوشان شناخته می شود این معاونت نهادی است برای پرورش دانش آموزانی که مستعد هستند و همچنین دارای بهره هوشی بالا هستند این دانش آموزان هر ساله در پایه های هفتم ودهم اقدام به جذب دانش آموز می نماید و با استفاده از معلمان مجرب و همچنین استفاده از امکانات آموزشی مناسب به پرورش این دانش آموزان می پردازد.

سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان در شهرستان های مختلف اقدام به ساخت مدارس کرده که باعث پرورش استعداد نوجوانان عزیز کشورمان در نقاط دورتر نسبت به پایتخت گردیده است. بیشترین تمرکز این سازمان بر پایه رشد ریاضیات و علوم زیستی دانش آموزان می باشد.از مدارس سرشناس تیزهوشان میشود به دبیرستان های شهید مدنی، علامه حلی، فرزانگان تبریزو.. اشاره نمود که هر ساله تعداد زیادی از نفرات برتر کنکور از این مدارس می باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

سمپاد چیست

سمپاد چیست دانش آموختگان در این مدارس با بهره گیری از اساتید مجرب و امکانات آموزشی مناسب هر ساله به موفقیت های زیادی در المپیاد های داخل و یا خارج کشور دست می یابند.

امروزه با گستردگی روز افزون مدارس سمپاد و موفقیت های زیاد دانش آموختگان این مجموعه تعداد بسیاری از دانش آموزان و خانواده هایشان علاقه به حضور در این مدارس دارند.

سایت رسمی سمپاد

سایت رسمی سمپاد و شرکت در آزمون های ورودی این مدارس نیاز به یک سری شرایط خاص دارد و فرد داوطلب باید به نوع خاصی برای آزمون آن تلاش کند زیرا که متقاضیان ورود به این مدارس خیلی زیاد هستند و رقابت بالایی میان استعداد های کشور عزیزمان وجود دارد.در ادامه مطالب بیشتری درباره ی نحوه ی شرکت، شرایط شرکت و راه های رسیدن به موفقیت در آزمون استعداد های درخشان را بررسی می کنیم.

برای موفقیت در این مسیر با ما همراه باشید.

سایر مطالب

 ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام مدرسه شاهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت(بدون پیش شماره)

۴۳ ۵۲ ۹۰۷ ۹۰۹